Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Sony MDR V55 – usłysz, żeby zrozumieć!

Słuchawki Sony MDR-V55

SONY MDR-V55 to jedne z najbardziej efektownych oraz absolutnie efektywnych słuchawek, jakie są obecnie dostępne na rynku, dodatkowo aż w czterech różnych, niezwykle stylowych, kolorach nadających niepowtarzalny image. Bardzo prosta i jednocześnie praktyczna budowa słuchawek SONY MDR-V55 pozwala szybko je złożyć, dzięki czemu nie będą one zajmować zbyt dużo miejsca bez względu na to, gdzie zostaną schowane.

Szeroka częstotliwość pasma przenoszenia w zakresie od 5 Hz do 25 000 Hz w połączeniu z 40-milimetrowym konwerterem dźwięków wyposażonym w magnes neodymowy sprawiają, że słuchawki SONY MDR-V55 nadają słuchanym utworom idealne brzmienie podkreślające basy i mocniejsze tony.

Słuchawki dla fanów muzyki – Sony MDR V55

Moc 1000 mW połączona z czułością 105 dB/mW, jakie posiadają te słuchawki sprawiają, że dźwięk brzmi niezwykle dokładnie w najdrobniejszych szczegółach niezależnie od głośności słuchania.

Słuchawki SONY MDR-V55 są wyposażone w 1,2-metrowy jednostronny przewód, odwracane nauszniki, które zwiększają komfort słuchania ulubionych utworów oraz możliwość posługiwania się nimi podczas korzystania ze wszystkich urządzeń odtwarzających muzykę i inne dźwięki, na imprezach etc.

Dzięki swojemu świetnemu wyglądowi, optymalnemu kształtowi oraz wszystkim funkcjom słuchawki SONY MDR-V55 są idealne dla wszystkich miłośników muzyki, zarówno dla tych, którzy lubią wsłuchać się w głębię dźwięku, ajk i dla tych, którzy preferują mocniejsze brzmienia.

 

Exit mobile version