Sony Soundbar HT-SF150 – test audio

ile kosztuje soundbar sony HT-SF150?

Głośniki zastosowane w większości telewizorów nie spełniają oczekiwań odbiorców. Jeśli chcemy cieszyć się dobrą jakością dźwięku, powinniśmy rozważyć zakup soundbaru HT-SF150, który wniesie do naszego domowego kina, zupełnie nową jakość dźwięku. Ile kosztuje i czy warto wybrać ten model? Sprawdź!

 

Nowa jakość dźwięku

 

W przypadku filmów lub gier, dźwięk wysokiej jakości,jest nieodłącznym elementem, który buduje cały nastrój. Dlatego też decydując się na poszerzenie naszego sprzętu audio, zwróćmy uwagę w co jest wyposażony. Sony HT-SF150 posiada technologię, która idealnie potrafi odtworzyć środowisko akustyczne spotykane w kinach. Mowa tutaj o S-Force PRO Front Surround. To właśnie dzięki niej nasz pokój wypełni się wiernym i bogatym dźwiękiem. By uzyskać jak najwyższą jakość niskich dźwięków w Soundbarze wykorzystano głośnik Bass Reflex. To on jest odpowiedzialny za czyste i mocne brzmienie, zachowując przy tym szczegółowość i czystość dźwięku.

Szybka instalacja

 

Przewaga soundbarów nad innymi rozwiązaniami polega głównie na tym, że ich instalacja trwa bardzo krótko. HT-SF150 możemy połączyć z naszym telewizorem za pomocą Bluetooth, albo przy pomocy kabla HDMI ARC. Decydując się na to drugie rozwiązanie, możemy sterować telewizorem i soundbarem przy pomocy jednego pilota. W opinii wielu użytkowników, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W testach soundbar Sony HT-SF150 uzyskuje jeden z najniższych czasów instalacji.

CZYTAJ TAKŻE – 7 AKCESORIÓW DO TELEWIZORA, KTÓRYCH NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ W TWOIM DOMU

Ciesz się dźwiękiem, nie tylko przy filmie

 

HT-SF150 może nam służyć nie tylko podczas oglądania filmu, ale również możemy połączyć go z laptopem, albo naszym telefonem komórkowym. Pozwoli to nam słuchać naszej ulubionej muzyki, przy użyciu dużo lepszego sprzętu niż głośniki z laptopa czy telefonu. Dzięki temu rozwiązaniu gry video oraz telewizja strumieniowa oglądana na laptopie, zyskuje nową jakość dźwięku.

SONY HT-SF150, czyli soundbar dla Ciebie

 

Jeśli chcesz uzyskać wyższą jakość dźwięku, niż ta którą oferuje Ci telewizor, rozważ wybór Sony HT-SF150. Zastanawiasz się pewnie, ile kosztują soundbary z tej serii? Przy niskiej cenie wynoszącej 599 zł zdobędziesz sprzęt, dzięki któremu oglądanie filmów i granie na konsoli nabierze nowej głębi.

Sprawdź ofertę Audio SONY

Jeśli masz pytania dotyczące sprzętu RTV i AGD dostępnego w naszym sklepie, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Sprawdź dane techniczne modelu i porównaj go z innymi soundbarami dostępnymi w ofercie naszego sklepu. Dowiedz się więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.