Sony WH-CH700N – test słuchawek wokółusznych z systemem eliminacji hałasu

Sony WH-CH700N – test słuchawek wokółusznych z systemem eliminacji hałasu

Sprawdź razem z nami, dlaczego warto wybrać wokółuszne słuchawki Bluetooth Sony WH-CH700N. Dowiedz się, dlaczego cieszą się rosnącym zainteresowaniem użytkowników. W naszym teście sprawdzamy również możliwości tłumienia hałasu zewnętrznego dzięki technologii Noice Cancelling.

 

Sony WH-CH700N – dane techniczne

 

  • Przetwornik akustyczny 40 mm, kopułkowa
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 20 Hz–20 000 Hz
  • NFC TAK
  • DSEE TAK
  • Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki) Maks. 35 godz.
  • Wersja Bluetooth® Wersja 4.1
  • Wyłącznik systemu redukcji hałasów TAK
  • Automatyczna redukcja hałasów oparta na sztucznej inteligencji (AI) TAK

Brzmienie wysokiej jakości

 

By uzyskać wysoką jakość dźwięku, w słuchawkach WH-CH700N znajduje się przetwornik akustyczny o średnicy 40 mm oparty o magnes neodymowy. Na jakość brzmienia wpływa również wykorzystana technologia DSEE, dzięki której uzyskamy studyjną jakość muzyki. Za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, możemy dostroić słuchawki do naszych osobistych predyspozycji. Pozwala na to dostępny w aplikacji korektor EQ.

gdzie kupić słuchawki SONY WH-CH700N?

Tłumienie hałasu – skuteczne i wygodne rozwiązanie

 

Słuchawki WH-CH700N wykorzystują technologie, które pozwalają na eliminację szumów otoczenia. Na skuteczność redukcji hałasu zewnętrznego wpływają: Digital NC (osłabia szumy płynące z otoczenia) oraz One Push (chwilowe dopuszczenie dźwięków zewnętrznych).

Redukcja szumów oparta jest na sztucznej inteligencji, która poprzez analizę dźwięków otoczenia, dostosowuje je pod kątem optymalnego działania. Skuteczność NC w słuchawkach Bluetooth Sony WH-CH700N jest na bardzo wysokim poziomie. Nawet w głośnym środowisku, możemy komfortowo cieszyć się muzyką.

Wydajna bateria pozwala nam na maksymalnie 35 godzinny odsłuch muzyki, przy włączonej redukcji szumów. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na wykorzystanie kabla, możemy aż przez 50 godzin korzystać ze słuchawek wspomaganych redukcją szumów. W trakcie słuchania muzyki, żadna osoba nie skarżyła się na docierające dźwięki z zewnątrz pomimo, że testy miały miejsce w okolicach dworców, czy galerii handlowych.

Korzystaj z komend głosowych

 

W słuchawkach zamontowano mikrofon, dzięki któremu możemy prowadzić rozmowy bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni. W testowanych słuchawkach WH-CH700N dostępny jest Google Assistant, przez co obsługa telefonu nie wymaga od nas użycia rąk. Słuchawki z naszym urządzeniem mobilnym możemy sparować przy pomocy NFC albo korzystając z Bluetooth.

CZYTAJ TAKŻE – RECENZJA SPORTOWYCH SŁUCHAWEK DOUSZNYCH SONY WI-SP500

Elegancki design

 

Wiele osób wyrażało pozytywne opinie na temat samego wyglądu słuchawek. Sony WH-CH700N zostało zaprojektowany w sposób elegancki i prosty. Uwagę przyciągają miłe dla oka wykończenia. By uzyskać maksimum wygody, obicia słuchawek i pałąka zostały wyłożone miękkim materiałem. Sam pałąk ma szeroką możliwość regulacji. Nawet po bardzo długim okresie korzystania, nie odczujemy dyskomfortu. Model słuchawek Sony WG-CH700N dostępny jest w czterech kolorach, która wpasują do każdego stylu.

Nowe słuchawki Sony 2018

Sony WH-CH700N – gdzie kupić i ile kosztuje?

 

Biorąc pod uwagę dane techniczne, a także sam wygląd słuchawek, można zdecydowanie stwierdzić, że powstały one dla często podróżujących osób. Wyprofilowanie słuchawek, a także wykorzystane materiały wpływają na ich wysoką ergonomię. Cena bezprzewodowych słuchawek wokółusznych Sony WH-CH700N wynosi ok 599 zł.

Jeśli jesteście ciekawi, gdzie kupić model? Zajrzyjcie na naszą stronę! Jeśli masz pytania dotyczące słuchawek, skonsultuj się z naszymi specjalistami. Podpowiedzą Ci, na co powinieneś zwracać uwagę. Zapoznaj się również z ofertą innych dostępnych u nas słuchawek bezprzewodowych Bluetooth. Nie czekaj i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.