Stacja ładująca pady – przydatny dodatek do PlayStation

stacja ładująca pady

Im bardziej intensywnie grasz na konsoli Sony PlayStation, tym bardziej przyda Ci się dobrej jakości stacja ładująca pady. Którą wybrać? Czy sięgać po oryginalną stację Sony, czy może po któryś z dostępnych na rynku zamienników?

Dostępne stacje różnią się już na poziomie swojego wyglądu. Niby drobiazg, ale warto na to zwrócić uwagę. Siłą rzeczy to tylko kwestia pierwszego wrażenia. Co z dalsza oceną?

Sposób ładowania

Dużym atutem, jaki posiada oryginalna stacja ładująca pady Sony PS4 Dualshock 4 jest fakt, że może działać w sposób zupełnie niezależny od konsoli – można ją zwyczajnie podpiąć za pośrednictwem zasilacza do gniazdka elektrycznego. W przypadku urządzeń alternatywnych różnie z tym bywa. Część z nich działa poprzez USB podpięte do innych sprzętów, co nie zawsze będzie wygodnym rozwiązaniem.

Zwróć również uwagę na tempo, w jakim ładowane są pady. Stacje działające poprzez zasilacz siłą rzeczy będą działać sprawniej, aniżeli te podłączane poprzez USB.

Zwróć także uwagę na to, czy stacja została wyposażona w funkcję samoczynnego zakończenia pracy, gdy pady są już naładowane. W przypadku stacji Sony PlayStation 4 Dualshock 4 jak najbardziej zaimplementowano taką cechę.

Alternatywne produkty często charakteryzują się niższa ceną, jednak w porównaniu z wspomnianymi atutami oryginalne stacji ładującej pady dostarczanej przez Sony wypadają dość blado.

Sprawdź dodatki do Playstation 4!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.