Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Tania i wydajna pralka – SAMSUNG WW60J3283LW

Ekonomiczna pralka od Samsunga WW60J3283LW

Czasy, kiedy dobra jakościowo pralka kosztowała tyle, co używany samochód, dawno minęły. Na rynku dostępnych jest tyle modeli, że dla producentów kartą przetargową stała się, w większości przypadków, cena. Dlatego tania i wydajna pralka – Samsung WW60J3283LW – to tak atrakcyjna propozycja. Przekonajmy się, jakie jeszcze ma zalety.

• Pralka Samsung WW60J3283LW
• Ekonomia i bezpieczeństwo
• Tania i wydajna pralka – SAMSUNG WW60J3283LW

Pralka Samsung WW60J3283LW

Podczas prania bardzo ważna jest ochrona ubrań. W końcu nie po to kupujemy pralkę, by cokolwiek prać ręcznie. Samsung, w modelu WW60J3283LW, zdecydował się na wykorzystanie bębna Diamond o opływowym kształcie i wyprofilowanych otworach, wyglądających jak diamenty. Tkaniny, nawet te najdelikatniejsze, są chronione, a przy tym dokładnie dopierane. Wychodząc naprzeciw wiecznie zabieganym użytkownikom swoich sprzętów, producent zadbał, by pralkę wyposażono w program Szybkie Pranie. Świetnie nada się do lekko przybrudzonych ubrań, a nam oszczędzi czas. Zresztą nie musimy już hipnotyzować wzrokiem pracującego urządzenia – informację o tym, ile jeszcze zostało do końca cyklu, odczytamy z wyświetlacza LED. Możemy też skorzystać z funkcji Opóźnionego Zakończenia, dzięki której sami zdecydujemy, kiedy pranie ma się zakończyć. Start opóźnimy nawet o 19 godzin, więc mokre pranie nie będzie leżało w pralce zbyt długo.

CZYTAJ TAKŻE – PRALKA ENERGOOSZCZĘDNA A+++ – KTÓRĄ WYBRAĆ?

Ekonomia i bezpieczeństwo

 

Pralka Samsung WW60J3283LW należy do klasy energetycznej A++, rocznie zużywając ok. 7300l wody. Jej ładowność to max. 6 kg – dla rodziny 3-4 osobowej taka pojemność w zupełności wystarczy. Najwyższa prędkość wirowania wynosi 1200 obr/ min, nie potrzebujemy więc dodatkowego programu odwirowującego pranie, chociaż i tak profilaktycznie znalazł się na liście. Oprócz niego, mamy też do dyspozycji program bawełna, blokada rodzicielska, odzież dziecięca, wybór temperatury, syntetyki, namaczanie, wełna, płukanie+, pranie wstępne, odzież sportowa, dżinsy oraz program prania intensywnego. Pralka Samsunga nie tylko chroni nasze ubrania, ale też…samą siebie. Zabezpieczono ją przed negatywnymi skutkami nagłych skoków napięcia. Dzięki temu posłuży nam jeszcze dłużej. Kupimy ją za niewiele ponad 1000zł.

 

Sprawdź pralki w ofercie Matrix Media

Tania i wydajna pralka – SAMSUNG WW60J3283LW

 

Cena pralki i jej wydajność to dwie najważniejsze cechy, na które zwracamy uwagę przy zakupie takiego urządzenia. Dlatego właśnie powinniśmy zwrócić uwagę na pralkę Samsunga. Jest nowoczesna, ale bez zbędnych funkcji i niepotrzebnej, lubiącej się psuć elektroniki, ekonomiczna i wytrzymała. Czy trzeba czegoś więcej?

Exit mobile version