Taniej w internecie, czyli Black Sales w MATRIXMEDIA.PL

tv-black-sales

Kupić taniej – z tą myślą ruszamy na zakupy w Black Friday. Jeden dzień to jednak za mało, by znaleźć odpowiedni towar w atrakcyjnej cenie. Wiele sklepów stacjonarnych i internetowych wydłuża swoje promocje. Nie inaczej jest w MATRIXMEDIA.PL, gdzie do końca listopada obowiązuje Black Sales. Obniżki sięgają nawet 70%!

Nawet kilka tysięcy oszczędności

W sklepie MATRIXMEDIA.PL można wybrać kategorię, w której znajdziemy wiele atrakcyjnych ofert. Jedna z nich to oczywiście RTV, a podczas listopadowego szaleństwa zakupów można wiele zaoszczędzić na nowym telewizorze. W przypadku SAMSUNG QLED to nawet nawet kilka tysięcy. Tym samym w kieszeni zostanie trochę pieniędzy, a w domu stanie nowoczesne urządzenie, które oferuje rozdzielczość 4K, szeroką paletę kolorów oraz kontrastowy i szczegółowy obraz.

Soundbary w promocji

W kategorii audio znajdziemy coś co z pewnością będzie pasować do nowego telewizora – czyli soundbary. Choć nie zaoszczędzimy tu tyle, ile w przypadku zakupu TV, to oferta jest atrakcyjna. Kilkaset złotych mniej wydamy chociażby na Soundbar SONY HT-ST5000. Sprzęt oferuje system wirtualnego dźwięku przestrzennego oparty na technologiach Dolby Atmos i S-Force Pro. Soundbary to jednak nie wszystko, promocyjne ceny obejmują także głośniki czy amplitunery.

Od kuchenki po lokówkę

Promocyjna oferta obejmuje także sprzęt AGD. Tu znajdziemy wszystko co potrzebne dla domu. Są kuchenki i płyty indukcyjne, lodówki, zmywarki, odkurzacze, maszynki do strzyżenia czy lokówki. Im większy sprzęt, tym oczywiście większe oszczędności przy zakupie. W przypadku płyty indukcyjnej może to być nawet pół tysiąca złotych, podobnie w przypadku lodówki. Choć przy niektórych mniejszych sprzętach, takich jak lokówko-suszarki oferta też jest atrakcyjna, bo promocje sięgają nawet 200 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.