Telewizor LED: SONY KDL-24W605

SONY KDL-24W605

SONY KDL-24W605 (KDL-24W605AB, TV LED SONY KDL-24W605AW) to najmniejszy telewizor LED z nowej serii, jaką zaprezentowała firma na 2013 rok. Stanowi bardzo dobre rozwiązanie do małych pomieszczeń, krótkich salonów czy kuchni. Może również pełnić funkcję monitora. Obrzydliwie bogaty szejk mógłby z niego zrobić wyświetlacz w domofonie, niech robi co chce, kto bogatemu zabroni!

SONY KDL-24W605 – podstawowe parametry

Poniżej krótkie zestawienie najważniejszych faktów dotyczących modelu 24W605 w opcji AB/AW:

MATRYCA FULL HD Z PODŚWIETLENIEM LED – każdy obraz jest bardziej ostry i wyraźny bez względu na to, co oglądasz. Już nigdy nie przegapisz żadnego szczegółu.

Kolory jakie prezentuje nowa matryca 24W605 są naprawde wyjątkowe. Co bardzo ważne, wiele trybów wyświetlania, które wspomagane są procesorem obrazu X-Reality Pro, daje efekt, który muruje!

Dzięki Centrum rozrywki Sony możesz wejść w świat prawdziwie multimedialnych przeżyć. Sony KDL-24W605AB daje Ci opcje niewiarygodnej zabawy dzięki podłączeniu do Internetu.

Nowatorskie rozwiązanie Sony pozwala w zależności od potrzeb ustawić telewizor na podstawie lub zawiesić go na ścianie bez konieczności wykorzystania dodatkowego stelaża, co oszczędza dodatkowych kilkaset PLN.

Sprawdź najlepszą ofertę w sklepie online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.