Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Wieża SONY SHAKE-X3D – doskonała jakość w kompaktowym rozmiarze

SONY SHAKE-X3D - poznaj zalety wieży od SONY

sprawdź specyfikację techniczną wieży SONY SHAKE-X3D

Muzyka łagodzi obyczaje i łączy ludzi. Dlatego też zestawy audio niezmiennie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Niezależnie czy szukasz małej, lekkiej i poręcznej wieży, którą z łatwością możesz przewieźć na imprezę do znajomych czy na działkę lub też sprzętu, który w łatwy sposób wypełni wieczory muzyką, warto przyjrzeć się modelowi Sony Shake-X3D.

Specyfikacja techniczna

Sony Shake-X3D charakteryzuje się niezwykle dużą mocą, zapewnianą przez dwudrożne głośniki, składające się z jednostki wysokotonowej i subwoofera. Generują one ciśnienie akustyczne na poziomie 2300 W, dzięki czemu charakteryzują się wysoką dynamiką na poziomie 114 dB. Technologia Sound Pressure Horn zapewnia czyste odzwierciedlenie dźwięków niskiej i wyższej częstotliwości.

Zalety SONY SHAKE-X3D

Wieża posiada wiele ułatwień, jeszcze bardziej zwiększających komfort korzystania ze sprzętu. Tryb ClearAudio+ koryguje ustawienia dźwięku w celu poprawienia jakości przy słuchaniu. Do tego technologia DSEE przywraca do skompresowanych plików muzycznych (m.in. mp3, wma, ogg) składowe o wysokiej częstotliwości – dzięki temu możesz cieszyć się jakością dźwięku zbliżoną do nagrań w formie nieskompresowanej.

Chociaż Sony Shake-X3D już u swoich podstaw charakteryzuje się klarownym, masywnym basem, przyciskiem Mega Bass jeszcze bardziej wzmocnisz niskie tony i rozgrzejesz do czerwoności każdą imprezę. To za mało? Jeśli uwielbiasz karaoke możesz podłączyć do wieży dwa mikrofony. Wrażenia estetyczne zapewniają efekty świetlne z wykorzystaniem diod LED, kontrolowane za pomocą specjalnej aplikacji na telefony i tablety.

Posiadacze tabletów i smartfonów z systemami iOS i Android mogą ściągnąć aplikację SongPal – dzięki niej w łatwy sposób będziesz mógł kontrolować urządzenie: zmieniać utwory czy korygować ustawienia audio. Technologia NFC umożliwia z kolei nawiązanie łączności Bluetooth za pomocą jednego dotknięcia.

Oglądaj filmy z… zestawu audio?

To nie wszystko – wieża ma wbudowany odtwarzacz DVD. Kupując Shake-X3D nie musisz zastanawiać się nad kupnem osobnego sprzętu, aby umożliwić odtwarzanie filmów z Twojej domowej kolekcji. Dodatkowo urządzenie posiada dwa wejścia audio, do których możesz podłączyć konsolę, telewizor albo drugi zestaw muzyczny. Możliwości jest mnóstwo.

Szukasz zestawu audio, który spełni Twoje wymagania? Zapoznaj się z naszą ofertą lub skonsultuj się z naszym ekspertem!

Sprawdź naszą ofertę sprzętu AUDIO.

Exit mobile version