Wydłużony Czarny Piątek. Black Sales w MATRIXMEDIA.PL

telefon-black-sales

Kulminacyjny moment listopadowego szaleństwa zakupów to oczywiście Black Friday. Chyba jednak każdy się zgodzi, że jeden dzień to za mało. Dlatego w MATRIXMEDIA.PL atrakcyjne ceny obowiązują o wiele dłużej – do poniedziałku, 30 listopada.

Smartfony w promocyjnych cenach

W internetowym sklepie MATRIXMEDIA.PL przygotowano sześć handlowych pasaży z artykułami w promocyjnych cenach. Jeden z nich to GSM, gdzie taniej niż zwykle można kupić wypasione smartfony. Na przykład za flagowca koreańskiego giganta, czyli Samsung Galaxy S10, zapłacimy o 500 złotych mniej! Telefon jest wyposażony w wyświetlacz Dynamic Amoled, który zapewnia duża rozdzielczość, realistyczne i żywe kolory oraz wysoki kontrast. Aparat tego Galaxy S10 ma kilka obiektywów, w tym do zdjęć panoramicznych, które spowodują, że zdjęcia będą wyglądały profesjonalnie.

Konsole, gry i akcesoria

W Black Sales nie mogło także zabraknąć pasażu gamingowego. W jednym miejscu jest wszystko co potrzebne graczom – konsole, akcesoria i gry. Wśród nich jest konsola NINTENDO Switch Red & Blue Joy-Con. To model z 2019 roku, który wyróżnia się dłuższym czasem grania, a teraz można go kupić taniej. Producent deklaruje iż nowa wersja konsoli pozwoli graczowi na dłuższe oddawanie się rozrywce dzięki nowej wersji chipu Tegra X1 o nazwie Mariko. W przypadku The Legend of Zelda: Breath of the Wild można grać bez podpinania konsoli pod ładowarkę aż przez 5,5 godziny, czyli o 2,5 godziny dłużej.

Drony na wyprzedaży

Na osobą kategorię w Black Sales MATRIXMEDIA.PL zasłużył DJI, czyli lider wśród producentów dronów. W tym pasażu znajdziemy wiele bezzałogowców w atrakcyjnych cenach. Do tego gimbale, kamery sportowe czy kontrolery. O pół tysiąca złotych mniej zapłacimy chociażby za DJI Mavic 2 Enterprise. To profesjonalny dron wyposażony w doskonałą kamerę i zaawansowany system transmisji. Waży zaledwie 905 gramów, a jego konstrukcja jest kompaktowa i łatwo ją złożyć. Wykorzystywany jest m.in. podczas poszukiwania ludzi, inspekcji linii energetycznych czy w ratownictwie górskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.