Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Jaki tablet wybierzesz?

Najnowsze modele wytrzymałych tabletów samsung

Poznaj możliwości nowego wytrzymałego tabletu samsung

Tablet może być doskonałym kompanem podróży i wydajnym pracownikiem biurowym, kiedy jesteśmy poza pracą. Wybierając urządzenie najlepsze dla naszych preferencji, powinniśmy poznać kilka podstawowych parametrów, jakimi należy się kierować przy wyborze naszego elektronicznego asystenta.

Obraz lub wydajność?

Jednym z pierwszych pytań, na jakie musimy sobie odpowiedzieć podczas wyboru tabletu, jest wielkość wyświetlacza oraz rozdzielczość, w jakiej wyświetlany będzie obraz. Musimy również zwrócić uwagę na jasne określenie oczekiwań, które powinien spełniać tablet w codziennym użytkowaniu. Czy będzie to tylko podręczny gadżet, na którym będziemy serfować po Internecie, czy też urządzenie przejmie liczne obowiązki naszego komputera biurowego?

Rozmiar ma znaczenie

To właśnie funkcja, jaką ma pełnić tablet, będzie determinować pierwszy z czynników uwzględniony przy wyborze urządzenia, czyli wielkość. Jeśli nie zamierzamy pisać długich tekstów, za to często będziemy serfować po sieci, przebywając w parku, tramwaju czy kafejce – poszukajmy raczej urządzenia z ekranem 7”. Będzie lżejsze dla naszych rąk i portfela. Gdybyśmy jednak potrzebowali pisać długie wiadomości, słać e-maile, mieć stały kontakt z biurem, wgląd w dokumenty – skupimy się na tabletach 10-calowych, które dodatkowo powinny być wyposażone w moduł 3G/4G.

Ekipa PCWorld pokusiła się o wykonanie ciekawego testu, który mimo wielu niedoskonałości, pokazuje interesujące rezultaty na przykładzie kilku najbardziej popularnych tabletów. Porównano kilka najlepiej sprzedających się modeli dostępnych na rynku elektronicznym. Test prowadzony był w kilku kategoriach.

Wnioski, jaki tablet wybrać..

Chociaż test nie był doskonały, jego istostną wartością jest pokazanie, że nie wszystko spod znaku nadgryzionego jabłuszka okazało się najlepsze. Doskonałym zarówno do pracy biurowej jak i użytku prywatnego wydaje się tablet SAMSUNG GALAXY TAB S, który jest dostępny w naszym sklepie zarówno w wersji 8,4 cala jak i 10,5 cala przekątnej ekranu. Szybki i wydajny procesor, specjalny wyświetlacz, na którym nie widać szpecących śladów po palcach oraz mnogość dostępnych aplikacji czynią go jednym z ciekawszych modeli na rynku.

Odwiedź nasza stronę internetową i poznaj bogatą ofertę tabletów z MatrixMedia. Zapytaj również naszych specjalistów z działu obsługi klienta, którzy pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Exit mobile version