Zakupy na raty przez Internet – poznaj naszą ofertę!

Zakupy na raty sprzęt elektroniczny | MatrixMedia

Od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem kupna roweru elektrycznego, ale jeszcze nie podjąłeś decyzji. Powód? Cóż, zdecydowanie odstrasza Cię jego cena. Jakby nie patrzeć, taki zakup to duży, jednorazowy wydatek. A czy rozważałeś zakup wymarzonego sprzętu na raty przez Internet? Nie? Zatem obowiązkowo musisz przeczytać nasz dzisiejszy artykuł, w którym opowiemy o naszej ofercie raty 0%.

Zakupy na raty przez Internet – opłaca się czy nie?

Bez wątpienia zakupy na raty przez Internet to dobra decyzja. Z jednej strony, możecie sobie pozwolić na zakup sprzętu lepszej jakości, o którym marzycie od dłuższego czasu. Z drugiej zaś strony, nie poniesiecie znacznego, jednorazowego kosztu, ponieważ wasza płatność za zakupy zostanie podzielona na raty. Co za tym idzie, comiesięczna rata nie będzie obciążać domowego budżetu, a wasze oszczędności możecie przeznaczyć na inny cel. Oczywiście, aby zakupy na raty przez Internet były opłacalne, warto zdecydować się na ofertę raty 0%. Wówczas nie poniesiecie dodatkowych kosztów, związanych z zakupem.

Oferta raty 0% w sklepie MatrixMedia.pl

Jeżeli pragniecie kupić nowy rower elektryczny, smartfon, telewizor, smartwatcha a może inny sprzęt RTV lub AGD to trafiliście w odpowiednie miejsce. W naszym sklepie MatrixMedia.pl oferujemy możliwość zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank. Co więcej, możecie skorzystać z rat 0 procent. Jeżeli chodzi o okres spłaty kredytu to wynosi on od 3 do 50 miesięcy. Aby skorzystać z płatności ratalnej, to minimalna wartość zakupu musi wynieść 100 zł. Z kolei maksymalna wartość waszych zakupów nie może przekroczyć kwoty 50 000 zł. Co ważniejsze, nie musicie dokonywać wpłaty własnej. Na koniec, musimy jeszcze wspomnieć o minimalnym dochodzie miesięcznym. Okazuje się, że Santander Consumer Bank nie nałożył ograniczeń w tym zakresie. Naturalnie nasuwa się pytanie, jak wyglądają zakupy na raty online?

Zakupy na raty – co jest potrzebne?

Prawdę powiedziawszy, kupowanie sprzętu na raty wygląda tak samo, jak każda transakcja online. W pierwszej kolejności wybieracie interesujący was towar i wkładacie go do zakupowego koszyka. Następnie uzupełniacie swoje dane, wybieracie metodę dostawy i płatności. Nie schodząc z tematu, jeżeli pragniecie rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty, wystarczy, że spośród dostępnych opcji w naszym sklepie wybierzecie E-RATY BANK SANTANDER. Po złożeniu zamówienia, zostaniecie przekierowani na stronę Santander Consumer Bank. Podczas uzupełniania wniosku on-line o kredyt ratalny, Bank poprosi was o wypełnienie kilku danych. Dodatkowo zapoznacie się z warunkami kredytu. Po podpisaniu umowy o kredyt na zakup towarów i usług pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera – to takie proste!

Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl i skorzystać z oferty raty 0%!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.