Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Zmęczeni ręczną robotą? Przedstawiamy TOP 3 zmywarek Samsunga

Podobno są osoby, które lubią zmywać naczynia. Niektóre z nich to nawet relaksuje. Serio! Jednak zdecydowana większość woli sobie darować tę wątpliwą przyjemność. Ktoś jednak pozmywać musi, więc lepiej niech zrobi to za nas maszyna. Szczególnie, że zrobi to taniej i bardziej ekologicznie. Wybór zmywarek jest duży, ale my skupimy się na trzech urządzeniach Samsunga.

Ręcznie czy w zmywarce? Co tańsze?

Zmywarka do naczyń to już standard, szczególnie w nowocześnie urządzonych kuchniach. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że nie jest im potrzebna. Tylko, że często w takich przypadkach w kuchni zbierają się stosy brudnych naczyń, a za mycie zabieramy się dopiero gdy zabraknie czystych talerzy. W zmywarce oczywiście także zbierają się brudne naczynia, ale przynajmniej ich nie widać. Gdy już jest pełna wystarczy włączyć i samo się myje.

Do tego mycie naczyń w zmywarce jest o wiele tańsze niż w przypadku zmywania ręcznego. Z różnych obliczeń, które prezentują tak producenci, jak i niezależni eksperci wynika, że używanie zmywarki jest nawet pięciokrotnie tańsze! I tak różnica będzie rosnąć wraz z rosnącymi cenami wody. Poza ekonomią trzeba wziąć pod uwagę także ekologię, bo mniejsze zużycie wody, to dbałość o nasze środowiska.

Szef kuchni poleca zmywarki Samsung

Jaką zmywarkę wybrać? Warto rozważyć urządzenia firmy Samsung, które wybiera coraz więcej osób na całym świecie. Jeden z tańszych sprzętów to SAMSUNG DW60M6050BB, czyli zmywarka z linii Samsung Chef Collection. To kolekcja urządzeń kuchennych, którą koreańska firma stworzyła we współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

W tej zmywarce zastosowano wiele nowych technologii i systemów, które oszczędzają wodę i skracają czas zmywania. To m.in. technologia WaterWall, czyli przesuwająca się ściana wody pod dużym ciśnieniem czy funkcja Zone Booster, która dzieli kosz zmywarki na strefy o normalnej oraz zwiększonej intensywności mycia. Są tu też automatycznie otwierane drzwiczki, które uchylają się pod koniec suszenia, znacznie przyspieszając ten proces.

Zmywarki sterowane smartfonem

W takie systemy wyposażone są także zmywarki SAMSUNG DW60M9970BB i DW60M9550US
Dodatkowo te urządzenia posiadają Cykl Daily 55. To codzienny 55-minutowy program, który szybciej myje i suszy naczynia. Sprawdza się przy mniejszych załadunkach i lekko zabrudzonych naczyniach. Kompletny cykl mycia i suszenia w tym przypadku trwa niecałą godzinę.

Te modele są także wyposażone w system koszy do łatwego załadunku. Dzięki temu można włożyć do zmywarki naczynia różnej wielkości i później sprawnie je wyjąć. Górny kosz można podnosić i obniżać, a przegródki w dolnym położyć na płasko, tak by zrobić miejsce na większe naczynia. Droższy model zmywarki Samsunga można także zmywarkę można też kontrolować za pomocą smartfona.

Exit mobile version