Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Zmywarka BOSCH SMS50D48EU – precyzja i jakość w niewygórowanej cenie

Tania i solidna zmywarka Bosh

Kiedyś posiadanie w domu zmywarki było synonimem luksusu. Obecnie to urządzenie posiada w swoich mieszkaniach wiele polskich rodzin i to nie tylko wieloosobowych. Zmywarka oszczędza nasz czas i zmniejsza zużycie wody, a jej nowoczesny wygląd sprawia, że dobrze wkomponowuje się w kuchenną przestrzeń. Jaką wybrać? Zmywarka BOSCH SMS50D48EU – precyzja i jakość w niewygórowanej cenie. Przeczytajcie o urządzeniu, na które zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę.

• Wzorowy pomocnik
• Nowoczesna i funkcjonalna
• Zmywarka BOSCH SMS50D48EU – precyzja i jakość w niewygórowanej cenie

Wzorowy pomocnik

 

Podczas tradycyjnego zmywania zużywamy nawet 3 razy więcej wody niż pobiera zmywarka podczas 1 cyklu pracy – w przypadku BOSCH SMS50D48EU jest to 11,8 litra. Zmywarka wykorzystuje przy tym energię na poziomie 1,02 kWh, co pozwala ją zaklasyfikować do klasy energetycznej A+. Nie należy do małych sprzętów (ma wymiary 60 x 84,5 x 60 cm), ale to właśnie jej rozmiar przekłada się na pojemność: zmywarka Bosch umyje jednorazowo do 12 kompletów naczyń. Co producent rozumie pod pojęciem „komplet”? To zastawa dla jednej osoby, a w jej skład wchodzi talerz głęboki, płytki i deserowy oraz szklanka, filiżanka, kieliszek do wina i komplet sztućców: łyżka, łyżeczka, nóż i widelec. Zmywarka BOSCH SMS50D48EU będzie więc idealnym pomocnikiem, kiedy przyjdzie nam posprzątać po imprezie na kilkanaście osób. Po co stać przy zlewie, skoro w 130 minut możemy mieć umyte i wysuszone naczynia?

CZYTAJ TAKŻE – KTÓRĄ ENERGOOSZCZĘDNĄ ZMYWARKĘ BEKO WYBRAĆ?

Nowoczesna i funkcjonalna

 

Zmywarka Bosch została wykonana ze stali nierdzewnej lakierowanej. Wyposażono ją w 5 programów pracy: Economy, Intensive, Normal, Pre-Rinse oraz Quick wash. Bardzo przydatną funkcją jest także VarioSpeed – dzięki niej zmywarka działa dwa razy szybciej, więc zamiast wspomnianych 130 minut, cykl pracy zmywarki potrwa niecałą godzinę. Całością sterujemy elektronicznie, za pomocą diodowego wyświetlacza LED. Pokaże nam, między innymi, poziom zużycia detergentów. To przydatna opcja, ponieważ już w trakcie pracy zmywarki możemy uzupełnić ewentualne braki i nie tracić czasu na ponowne włączanie urządzenia.

 

Obejrzyj pozostałe zmywarki z Matrix Media

Zmywarka BOSCH SMS50D48EU – precyzja i jakość w niewygórowanej cenie

 

Badania pokazują, że klienci, chcący kupić zmywarkę, najczęściej wybierają urządzenia Bosh. To gwarancja solidności i oszczędności przez cały czas ich użytkowania. Ważne, że zakup takiej zmywarki wcale nie jest wielką inwestycją – kosztuje ok. 1200zł, więc może sobie na nią pozwolić większość z nas – jeśli nie jednorazowo, to w płatności ratalnej. To kwota, którą warto zapłacić za urządzenie tej jakości.

Exit mobile version