Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Zero brudnych naczyń z BOSCH SMS53L18EU

Marix Media recenzuje Zmywarke BOSCH SMS53L18EU

Poznaj moc zmywarki BOSCH SMS53L18EU oraz popularne opinie

Bazując na naszym poradniku zatytułowanym  „jaką zmywarkę wybrać?” poruszyliśmy kwestię najważniejszych parametrów jakie powinna mieć dobra zmywarka. Dzisiaj przyjrzymy się jednemu z najlepiej ocenianych modeli w popularnych testach benchmarkowych – pora na BOSCH SMS53L18EU.

Oszczędność w klasie AAA

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej AAA(A++). Zewnętrzny panel sterowania umożliwia szybkie uruchomienie zmywarki co znacznie przyspiesza rozpoczęcie procesu zmywania. Model w swojej funkcjonalności oferuje wiele przydatnych funkcji  z czego warto wymienić chociażby takie funkcje jak VarioSpeed, Strefa Intensywna, Asystent Dozowania, AquaSensor. Ponadto zmywarka oferuje aż 5 programów zmywania.

Moc urządzenia to aż 2400W, co przy zużyciu wody 10 l na cykl daje nam solidną oraz ekonomiczną zmywarkę. Standard suszenia dla BOSCH SMS53L18EU pozwala zaklasyfikować urządzenie do klasy A.

Zmywanie w 5 temperaturach bezpośrednio przekłada się na ekonomikę pojedynczego zmywania, zwłaszcza w niskiej temperaturze. Zmywarka ma standardowe wymiary  60 x 84,5 x 60 cm dzięki czemu doskonale mieści się w każdej kuchni.

Jeśli chodzi o aparycję zewnętrzną, to trzeba przyznać, że design producentów utrzymany został w klasycznych ramach. Obudowa zmywarki jest kolorze srebrny- inox i pomieścimy w niej aż 12 kompletów naczyń. Do wielkich zalet należy natomiast cichość pracy urządzenia, która w modelu SMS53L18EU raczej nie przekracza 46 dB.

Podsumowując, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że zmywarka typu BOSCH SMS53L18EU jest towarek z wyższej półki, który jednak w parze ze swoją ceną nosi fantastyczną jakość. Jeśli w naszym gospodarstwie domowym, zmywarka jest często wykorzystywanym urządzeniem oraz planujemy czyścić duża ilość naczyń każdego dnia, to wybór na w/w model będzie strzałem w dziesiątkę. Niskie koszty eksploatacji w porównaniu do jakości czyszczenia i zużycia wody rekompensują cenę w 100%.

Sprawdź naszą ofertę zmywarek do zabudowy.

Exit mobile version