Czym zaskoczy nas nowy telewizor Sony 65xe7005?

Na przestrzeni ostatnich lat japoński producent Sony zamyka stawkę nowatorskich technologii pozostawiając swoją konkurencję daleko w tyle. Ten rok z całą pewnością należy do Sony, który nie spoczywając na laurach wziął się ostro do pracy. Efektem jego żmudnych działań jest najnowsza linia telewizorów Sony 65xe7005, których premiera w Polsce jeszcze nie jest dokładnie znana.

 

Telewizor Sony 65xe7005 i jego głębia ekranu

Trzeba przyznać, że Sony wie jak zaskoczyć. Tym razem w swojej najnowszej linii telewizorów Sony 65xe7005 wprowadziło niezwykłą ostrość obrazu, która pod każdym kątem oglądania jest taka sama! Ponadto japoński producent osiągnął całkowitą głębię koloru, która przekłada się na tak doskonałą jakość wyświetlanego obrazu.

Najdrobniejszy cień, kontur sprawiają, że wyświetlana treść staje się bardzo realna. Oprócz tego Sony nie zapomniało o różnych opcjach wyświetlania ekranu – także obraz sportu, rozrywki, muzyki czy kina jest w dalszym ciągu aktualny.

 

Precyzja wykonania

Na pierwszy rzut oka widać, że Sony w swojej najnowszej kolekcji telewizorów 65xe7005 zadbało również o ciekawy design. Jeszcze parę lat temu zastosowanie najnowszych technologii przekładało się na negatywne wymiary telewizora, które wizualnie nie prezentowały się dobrze. Na całe szczęście japoński producent znalazł sposób na „odchudzenie” swoich telewizorów. Co oczywiście ewidentnie widać w najnowszej linii telewizorów 65xe7005.

Najważniejsze technologie zostały dyskretnie ukryte w nóżkach telewizorach, a także tylnej części ekranu. Estetyka wykonania skupia wzrok na ekranie, a rama otaczają ekran w żaden sposób nie rozprasza widza.

 

Doskonały dźwięk

W najnowszej linii telewizorów Sony 65xe7005 dźwięk towarzyszący wyświetlanej treści wbija w fotel! Sony z całą pewnością się postarał ponieważ najnowsza technologia dźwięku została dostosowana do wyświetlanej treści.

Warto pamiętać, że mimo silnego i głębokiego dźwięku telewizor zachował swoją lekkość wykonania. Ponieważ Sony postanowiło sprytnie rozmieścić głośniki w telewizorach z serii 65xe7005 przy czym są one niezauważalne dla widza podczas oglądania wybranego filmu bądź programu telewizyjnego.