Nowy sprzęt do kuchni

Nowy sprzęt do kuchni | MatrixMedia

Codzienne przygotowywanie posiłków jest przyjemne, ale i czasochłonne. Właśnie dlatego, rozglądacie się za nowym sprzętem do kuchni, który nie tylko pomoże przygotować smakowite dania dla Waszych bliskich, ale przy okazji zaoszczędzi Wasz czas. Nie mogliście trafić lepiej. W dzisiejszym artykule opowiemy o przydatnych urządzeniach, które odnajdą się w każdej kuchni. Gotowi? Zaczynamy!

Nowy sprzęt do kuchni, czyli jaki?

Dobre pytanie. Nie od dziś wiadomo, że kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie w nim przygotowuje się posiłki dla całej rodziny i to każdego dnia. Oczywiście nie samym gotowaniem żyje człowiek. Właśnie dlatego, warto zainwestować w nowy sprzęt do kuchni, który nie tylko pomoże przygotować smakowite dania, ale przy okazji zaoszczędzi cenny czas. Zdajemy sobie sprawę, że ilość dostępnego sprzętu w sklepach może nieco przytłoczyć. Właśnie dlatego, przedstawiamy Wam naszą listę kuchennego sprzętu AGD, który odnajdzie się w każdym domu.

Zmywarka Samsung DW60M9970BB

Naszą pierwszą propozycją przydatnego sprzętu do kuchni jest zmywarka Samsung DW60M9970BB, która skutecznie umyje brudne naczynia. Naturalnie nasuwa się pytanie, jaki potencjał skrywa? Cóż, dobrym przykładem jest nowatorska technologia WaterWall™. Opisywana technologia (dzięki ścianie wody pod dużym ciśnieniem) bez problemu dociera do dolnego kosza. W efekcie nawet najtrudniejsze zabrudzenia znikają podczas jednego cyklu!

Z kolei Zone Booster™ to dodatkowy obszar z 5 dyszami po lewej stronie i 3 dyszami po prawej stronie, które wyczyszczą każdy talerz, miskę czy garnek. Wisienką na torcie jest funkcja automatycznego otwierania drzwi. Co takiego robi? A no, gwarantuje jeszcze lepsze efekty suszenia.

Kuchenny robot planetarny Concept 1200W ELEMENT RM7000

Lubicie przygotowywać słodkie desery, a może samodzielnie mielicie mięso? W takim wypadku powinniście wyposażyć się w kuchenny robot planetarny Concept 1200W ELEMENT RM7000, który pomoże Wam przygotować zarówno ciasta, ciastka, kremy, a także poszatkuje warzywa, a przy okazji zmieli mięso. Urządzenie dysponuje 5-cioma prędkościami oraz programem PULSE. To właśnie on pozwala na natychmiastowe osiągniecie maksymalnej prędkości.

Opisywane urządzenie może pochwalić się nowatorskim systemem mieszania planetarnego. Co to oznacza w praktyce? A no, że zarówno mieszadło, jak i hak robota obracają się wokół własnej osi i wokół obwodu misy. Aby tego było mało, jego użytkownicy mogą korzystać z trzech rodzajów trzepaczek (tj. trzepaczka balonowa, hak do ugniatania, mieszadło do lekkich ciast), miksera kielichowego, pięciu szatkownic (tzn. tarka do ziemniaków, tarka do drobnego szatkowania, tarka do grubego szatkowania, tarka do krojenia cienkich plastrów, tarka do placków ziemniaczanych), maszynkę do mielenia mięsa z wymiennymi tarczami o różnych rozmiarach, nakładki do napełniania kiszki oraz przystawki do ciastek z czterema różnymi otworami.

Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw Concept Home Made Juice LO7067

Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw Concept Home Made Juice LO7067 to AGD do kuchni, które pozwoli przygotować Wam zdrowe i smaczne koktajle. Opisywane urządzenie posiada otwór o średnicy 75 mm – taka wielkość umożliwia wrzucanie całych owoców. Tym samym nie tracicie czasu na krojenie! Co więcej, wyciskarka Concept Home Made Juice LO7067 została wyposażona w dwa dodatkowe sita do przygotowania zielonego smoothie bądź owocowego koktajlu.

Oczywiście na uwagę zasługuje również funkcja Anti Drip. To właśnie ona pozwala na szybką wymianę pojemników i to bez zanieczyszczenia blatu czy tymczasowego zatrzymania pracy urządzenia. Wystarczy włączyć Anti Drip i voilà! Jeżeli jesteście miłośnikami porzeczek to dobrze się składa. Okazuje się, że opisywane urządzenie potrafi wycisnąć 1.5 kg porzeczek w niespełna 2 minuty.

Wypiekacz do chleba Concept PC5520

Wypiekacz do chleba Concept PC5520 to urządzenie, które pozwoli Wam cieszyć się świeżym, chrupiącym pieczywem o poranku. Jak to możliwe? A no, dzięki regulowanemu 13-godzinnemu timerowi. To właśnie on pilnuje, aby wypiek chleba rozpoczął się automatycznie. Co więcej, funkcja KEEP WARM sprawi, że Wasz wypiek będzie ciepły jeszcze przez godzinę po upieczeniu.

Concept PC5520 pozwala na wypiek chlebków w dwóch rozmiarach – 700 g oraz 1000 g. Aby tego było mało, to użytkownik decyduje o rodzaju wypieczenia skórki (tj. jasna, średnia, ciemna). Jeżeli chodzi o obsługę, to nie musicie się o nic martwić. Urządzenie wypieka chleb za Was! Wystarczy włożyć niezbędne składniki do naczynia, wybrać program i stopień wypieczenia skórki, a Concept PC5520 zajmie się całą resztą. Jedno jest pewne, pieczenie chleba nigdy nie było prostsze.

Czajnik elektryczny Concept RK3340

Czajnik elektryczny Concept RK3340 stal nierdzewna 1,7 L INTUITIVE, czarny to nasza ostatnia propozycja nowego sprzętu, który odnajdzie się w każdej kuchni. Opisywany czajnik nie tylko doskonale się prezentuje, ale również posiada kilka ciekawych funkcji.

Dobrym przykładem jest pięciostopniowa regulacja temperatury (tzn. 40 °C, 60 °C, 80 °C, 90 °C i 100 °C) sterowana za pomocą jednego przycisku. Cyfrowy wyświetlacz dostarcza niezbędnych informacji na temat wybranego programu i aktualnej temperatury wody.

Aby tego było mało, funkcja KEEP WARM podgrzewa wodę i utrzymuje jej temperaturę.

Podsumowując, jeżeli rozglądacie się za przydatnym sprzętem do kuchni, to z pewnością powinniście rozważyć powyższe propozycje.

 

Odwiedź sklep MatrixMedia.pl i wybierz nowy sprzęt do swojej kuchni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.