Majówka 2024 – przygotuj się na aktywny weekend

blog-kwiecień-2024-galaxy-s24

Tegoroczna majówka 2024 stwarza doskonałą okazję do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Co tu ukrywać, przez wiele tygodni siedzieliście zamknięci w domu, kiedy pogoda dawała siwe znaki, a teraz? Słońce świeci wysoko na niebie, a temperatura? Również dopisuje! Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma zapał i chęci, ale ze sprzętem jest już trochę gorzej. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy przedstawić niezbędny sprzęt, który przyda się podczas aktywnej majóweczki. Gotowi? Zaczynamy!

 

Majówka 2024 – pomysły dla aktywnych

Tegoroczna majówka będzie wyjątkowa długa, to fakt. Zatem miłośnicy aktywności mogą spędzić swój wolny czas na wiele różnych sposobów. Z jednej strony mogą wybrać się w góry, aby zdobyć górskie szczyty. Zaś z drugiej, mogą spędzić wolny czas w mieście, a i tak będą mieli co robić. Przecież ścieżki rowerowe czekają, a miejski park to idealne miejsce na dłuższy spacer czy truchcik urokliwymi alejkami. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt do podstawa. Zatem to chyba dobry moment, aby przedstawić nasze propozycje dla miłośników aktywnego wypoczynku.

 

Rower elektryczny KROSS EVADO HYBRID 1.0 L 21″

Jak możecie się słusznie domyślać, rower elektryczny KROSS EVADO HYBRID 1.0 L 21″ to nasza pierwsza propozycja niezbędnego sprzętu podczas aktywnej majówki. Opisywany model posiada mocny napęd elektryczny Bafang oferujący aż 250 W. Taka moc pozwala na rozwinięcie prędkości wynoszącej aż 25 km/h!

Aby tego było mało, rower elektryczny KROSS EVADO został wyposażony w 27 przełożeń, tylną przerzutkę Shimano Acera T3000 oraz przednią przerzutkę Shimano Altus M370, które w połączeniu z manetkami Shimano Alivio M3100 (w systemie obsługującym zmianę biegów) gwarantują doskonałą precyzję, jak i szybkie tempo przejścia pomiędzy danymi koronkami. Oczywiście czym byłby rower, bez odpowiednich hamulców. W tym modelu KROSS postawił na hydrauliczne hamulce tarczowe, które zapewniają wysoką siłę hamowania.

 

Kask ABUS URBAN-I 3.0 POLAR WHITE S

Jeżeli podczas majówki 2024 pragniecie wybrać się na rower, to nie zapomnijcie o niezbędnych akcesoriach, jak: bidon, rękawiczki rowerowe i oczywiście kask – bezpieczeństwo przede wszystkim! Jeśli nie posiadacie takiego w domu sprzętu, to żaden problem! Kask ABUS URBAN-I 3.0 POLAR WHITE S to jeden z popularniejszych modeli kasków w Niemczech. Jego estetykę wykonania, a także funkcjonalność doceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Kask ABUS URBAN-I 3.0 POLAR WHITE S jest lekki, stabilny, a mocne odblaski sprawiają, że rowerzysta jest doskonale widoczny na drodze. Co więcej, kask posiada specjalną siatkę, która chroni rowerzystę przed owadami. Z kolei system regulacji Zoom Ace Urban gwarantuje idealne dopasowanie kasku do głowy jego użytkownika. Wisienką na torcie jest duże światło LED (tzn. widoczność 180o), które zostało zamontowane na tylnej części kasku.

 

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch6 Classic LTE SM-R965 47mm Stainless Silver

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch6 Classic LTE SM-R965 47mm Stainless Silver to nasza kolejna propozycja sprzętu na majówkę dla aktywnych, która wyróżnia się nie tylko ciekawym designem, ale również funkcjonalnością. Opisywany smartwatch potrafi pracować aż do 40 godzin i do na jednym ładowaniu baterii. Podczas swojej pracy urządzenie jest w stanie monitorować pracę serca, mierzyć tętno, kontrolować ciśnienie i saturację, a przede wszystkim monitorować aktywność fizyczną!

Dzięki dostępnym funkcjom, smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch6 Classic LTE SM-R965 47mm Stainless Silver potrafi przemienić się w osobistego trenera! Dobrym przykładem jest kontrola masy ciała czy pomiar tętna – to właśnie on pozwala określić optymalny poziom intensywności danego treningu, a także osiągnięcie wyznaczonego celu.

 

Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-1000XM5 czarne

Pomału zbliżamy się do końca, to fakt. Zatem to chyba odpowiedni moment, aby przedstawić kolejne urządzenie, które przyda się podczas aktywnej majówki. Naturalnie mowa tu o bezprzewodowych słuchawkach SONY WH-1000XM5 czarne, które są lekkie i sztywne, a doskonale zaprojektowana membrana przetwornika znacząco poprawia czułość wysokich częstotliwości. W efekcie użytkownicy mogą cieszyć się naturalnym dźwiękiem. Co jeszcze?

Cóż, rezystor Fine Sound dba o równomierny rozkład mocy, a zoptymalizowane obwody poprawiają stosunek sygnału do szumu. Czysty, spójny dźwięk? Gwarantowany! Oczywiście nie możemy zapominać, że słuchawki bezprzewodowe SONY WH-1000XM5 czarne obsługują dźwięk High-Resolution Audio oraz bezprzewodowy dźwięk High-Resolution Audio Wireless. Naturalnie to zasługa nowatorskiej technologii kodowania dźwięku bezprzewodowego – LDAC!

 

Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S928 12/512GB szary

Naszą listę sprzętu dla aktywnych na majówkę 2024 zamyka smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S928 12/512GB szary. Dlaczego, akurat takie, a nie inne urządzenie? Powodów jest wiele. Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S928 12/512GB szary to smartfon, który w trakcie swojej pracy wykorzystuje sztuczną inteligencję! To nie koniec dobrych wiadomości. Przydatne funkcje, jak na przykład Live Translate pozwala na szybkie przetłumaczenie tekstu na inny język podczas prowadzonej rozmowy.

Z kolei Photo Assist to asystent zdjęć oparty na sztucznej inteligencji. To właśnie on pozwala na wypełnianie tła, a także przesuwanie poszczególnych elementów na danej fotografii. Aby tego było mało, użytkownicy mogą zmieniać rozmiar obrazu, usuwać obiekty i wiele więcej! Wisienką na torcie jest wbudowany rysik S Pen, który pozwala tworzyć nie tylko spersonalizowane notatki, ale również tworzyć autorskie szkice!

Podsumowując, jeżeli podczas tegorocznej majówki wybierzecie powyższy sprzęt to z pewnością spędzicie ten czas aktywnie!

 

Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl i znajdź rozwiązanie, którego szukasz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.