Bezworkowy odkurzacz Miele

Poznaj najnowszy bez workowy odkurzacz Miele

Odkurzacz to urządzenie niemal codziennego użytku. Wydajemy na niego zwykle około 300 złotych. Do tej kwoty należy doliczyć cenę worków. No chyba, że kupimy opcję bezworkową. Jakie odkurzacze bezworkowe są najlepsze na rynku i jak je wybierać? Matrix Media pomoże odpowiedzieć na te pytania w dzisiejszym wpisie. 

Aktualizacja 2017

Zalety

Odkurzacze bezworkowe mają nie tylko ekonomiczną przewagę nad innymi sprzętami. Fakt, że nie trzeba kupować worków i pamiętać o nich, sam w sobie jest ważny. Ponadto można opróżniać pojemnik po każdym sprzątaniu i wymyć go wodą. Śmieci (często gnijące) nie muszą stać w urządzaniu i czekać aż zapełni się worek. Dzięki temu unikamy sytuacji w której niewielkie resztki śmieci organicznych zalegają nam w urządzeniu, wydzielając tym samym nieprzyjemny zapach.

Zaletą odkurzacza bezworkowego jest niemal niezmienna moc ssania, niezależnie od stopnia zapełnienia pojemnika. Również koszty eksploatacji nie są wysokie, ponieważ nie trzeba kupować kolejnych worków na wymianę. Większość etykiet załączonych do modeli odkurzaczy w popularnych sklepach z artykułami AGD podaje tylko informacje dotyczącą mocy ssania u nasady dyszy, co nie do końca przekłada się na faktyczną moc odkurzacza.

Najdroższe są z kolei odkurzacze automatyczne, które samodzielnie odkurzają pomieszczenia oraz dostosowują moc ssania i rozpoznają stopień zabrudzenia powierzchni oraz po zakończeniu odkurzania podjeżdżają do bazy w celu naładowania akumulatorów. Jedno z takich rewelacyjnych urządzeń można znaleźć w bogatym asortymencie Matrix Media.

Odkurzacz bezworkowy MIELE – najważniejsze cechy

Zaletą odkurzacza Miele Complete C3 Cat&Dog jest przede wszystkim wykorzystanie wielu rodzajów podręcznych nakładek, na które producent przygotował specjalny schowek wewnątrz urządzenia. Odkurzacz pracuje cicho (73 decybele), nie musimy więc obawiać się, że po uruchomieniu urządzenia wszystkie zwierzęta z domu zaczną wyć jak do księżyca. Klasa energetyczna urządzenia to D oraz klasa B dla reemisji kurzu.

Odkurzacz dzięki specjalnej turboszczotce pozbywa się nawet najdrobniejszych ziaren piasku lub bardzo drobnej sierści. Skutecznie radzi sobie również z dywanami o długim włosiu, które zazwyczaj są bardzo trudne do wyczyszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą Matrix Media. Dzięki współpracy z grupą doświadczonych znawców branży elektronicznej oferujemy obsługę na najwyższym poziomie jakości. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że u nas znajdziesz to, co najlepsze.

Zobacz więcej odkurzacz w Matrix Media

MIELE Scout RX1

Innym rodzajem odkurzacza bezworkowego jest sprzęt MIELE Scout RX1. Dzięki specjalnemu systemowi nawigacji świetnie radzi sobie on ze sprzątaniem w trudno dostępnych miejscach. Czym ten robot sprzątający różni się od innych? Przede wszystkim precyzją pracy oraz wyjątkowo długą pracą akumulatora. Odkurzacz MIELE posiada dwupoziomowy filtr AirClean, który zapewnia skuteczne usuwanie kurzu. Budowa robota pozwala mu dostać się nawet pod stół, fotel czy kanapę. To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas, lubią porządek, ale i wykorzystanie nowych technologii w różnych dziedzinach. Bezworkowy odkurzacz MIELE pomoże nam uporać się z sierścią zwierząt, sprzątaniem trudno dostępnych miejsc. Nasz dom będzie zawsze gotowy na wizytę gości.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.