Kamera i projektor w jednym

NAJNOWSZA KAMERA Z PROJEKTOREM SONY

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Sezon na grillowanie, plenerowe ogniska, wypady rowerowe oraz wiele innych ciekawchy aktywności na świeżym powietrzu wymaga specjalnego uwiecznienia. Dzięki jedynej w swoim rodzaju kamerze SONY HDR-PJ810E nie tylko nagrasz fantastyczne filmy, ale również wyświetlisz je na dowolnej powierzchni.

Przenośny projektor?

Japoński gigant w przypadku modelu SONY HDR-PJ810E poszedł o krok dalej niż pozostali twórcy wysokiej jakości kamer oraz aparatów. Jeden z najnowszych handycamów zdobył uznanie już podczas targów CES 2015, które odbyły się w Las Vegas na początku tego roku. Zanim przejdziemy do wychwalania nowatorskości Japończyków, przyjrzyjmy się odrobinę bliżej specyfikacji nowej kamerki.

Najważniejsze jest wnętrze

Do tego, że Sony produkuje świetne matryce oraz obiektywy, raczej nie trzeba nikogo przekonywać. Podobnie jest w przypadku nowej kamerki z wbudowanym projektorem. Jeżeli zajrzymy pod stylowo wykonaną czarną obudowę, odkryjemy piękne wnętrze, na które składa się przetwornik obrazu CMOS Exmor R®, który pozwoli nam uwiecznić nagrany materiał. Obiektyw to również nie byle jaki gadżet. Kamera SONY HDR-PJ810E została wyposażona w solidny obiektyw szerokokątny (26,8 mm) typu G. Teraz możemy na filmie pokazać zarówno rozległą panoramę, jak i odległe obiekty. 12-krotny zoom optyczny oraz Clear Image Zoom 24x umożliwiają uchwycenie każdego szczegółu.

KAMERA Z PROJEKTOREM SONY w MAtrix Media

Projektor i kamera w jednym

To nie sen! Dzięki zainstalowaniu mini projektora wyświetlisz film na powierzchni o wielkości do 500 cm (200″), przez co wszystkie szczegóły będą widoczne jak na dłoni. Wejście HDMI® umożliwia nawet oglądanie filmów za pomocą smartfona lub tabletu, a jasność do 50 lumenów gwarantuje dobrą widoczność szczegółów nawet w pełnym słońcu. Otrzymujemy więc w jednym urządzeniu zarówno świetną kamerę, jak i podręczny projektor. Pod koniec dnia możemy zgromadzić najbliższych i zaprezentować seans zawierający wspomnienia minionego dnia.

Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że u nas znajdziesz to, czego szuka miłośnik amatorskiej kinematografii. Skorzystaj również z wiedzy naszych specjalistów, którzy pomogą Ci poznać najważniejsze zalety każdego z produktów w naszej ofercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.