SONY ACTION CAM HDR-AS30VR – kamera, którą zabierzesz wszędzie

ACTION CAM HDR-AS30VW

Każdy miłośnik sportu pragnie uwiecznić swoje dokonania. Teraz dzięki kamerom typu Action Cam możemy nagrywać fenomenalne wyczyny podczas jazdy na desce, rowerze, motorze, nartach i wielu innych. Sony również dokłada swoją cegiełkę i oddaje użytkownikom SONY ACTION CAM HDR-AS30VR. Co zatem wyróżnia ten model?

Konkurencja dla GoPro

Japońska firma Sony słynie nie tylko z wysokiej klasy telewizorów, urządzeń audio lub aparatów. Jest marką samą w sobie, jeśli chodzi o produkcję kamer video wysokiej rozdzielczości. To właśnie doświadczenie producenta miało decydujący wpływ na wprowadzenie modeli Action Cam, które znalazły wielu entuzjastów ekstremalnych wyczynów.

Przeczytaj nasz tekst poświęcony kamerom Sony

Kilka słów o  ACTION CAM HDR-AS30VW

Model SONY ACTION CAM HDR-AS30VR posiada super szerokokątny obiektyw Carl Zeiss® Tessar o kącie widzenia 170° oraz wykonany w technologii BSI przetwornik obrazu CMOS Exmor R™. Dzięki specjalnemu stabilizatorowi typu SteadyShot nagrasz płynny obraz nawet w czasie jazdy po wyboistej drodze lub serfując na wzburzonych falach.

Rozdzielczość, jaką oferuje model, to Full HD, co stanowi doskonały kompromis, gdyż filmy nie zajmą absurdalnie dużo miejsca na naszym dysku i w dalszym ciągu zachowają doskonały kontrast kolorów. Skorzystanie z jakości Full HD ma również swój skutek, gdy myślimy o prezentowaniu naszego materiału na ekranie telewizora lub chcemy uploadować film na serwisy takie jak YouTube. Specjalny przetwornik CMOS Exmor R™ gwarantuje ostrość nagrywania nawet  u schyłku dnia i w kiepskich warunkach oświetleniowych.

Dla miłośników mocnych wrażeń

W ofercie Matrix Media dla Twojej wygody przygotowaliśmy kompletny zestaw kamer Sony Action Cam wraz z osprzętem i kompletem akcesoriów w postaci opaski na rękę – pilota, który pozwala na zdalne uruchamianie nagrywania kamery. Jednym z najbardziej interesujących akcesoriów jest obudowa wykonana z extremalnie wytrzymałego plastiku, który ochroni urządzenie w razie upadku, pozwoli nagrywać zdjęcia pod powierzchnią wody, a nawet w czasie skoku ze spadochronem.

Sprawdź ofertę Matrix Media i przekonaj się, że w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz by uwiecznić swoje najpiękniejsze przygody.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.