Najlepsze sprzęty na wiosenne porządki!

Sprzęt na wiosenne porządki | MatrixMedia

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny już za nami, co w praktyce oznacza tylko jedno – wiosenne porządki czas zacząć! W pierwszej kolejności powinniście rozpisać i podzielić zadania między domownikami, a potem? Oczywiście przejść do działania! Zdajemy sobie sprawę, że niektóre domowe prace mogą być nieco żmudne. Właśnie dlatego, warto wyposażyć się w najlepsze sprzęty na wiosenne porządki. Poznajcie je.

 

Wiosenne porządki, czas start!

Pomału przygotowujecie się do wiosennych porządków w swoich domach i bardzo dobrze! Przecież to już najwyższa pora, aby umyć okna, przetrzeć kurze i wpuścić do mieszkania czy domu więcej światła i świeżego powietrza. Oczywiście bez odpowiedniego sprzętu na wiosenne porządki się nie obejdzie. To chyba dobry moment, aby przedstawić Wam nasze sprawdzone urządzenia do sprzątania w domu. Gotowi? Zaczynamy!

 

Sprzęt na wiosenne porządki: pralko-suszarka

Naszą pierwszą propozycją sprzętu jest pralko-suszarka Miele WTD163 WCS, która pozwoli Wam jednocześnie wyprać i wysuszyć firany, zasłony i wiele więcej. Co wyróżnia opisywane urządzenie? Bez wątpienia technologia PerfectCare! To właśnie ona gwarantuje delikatną i skuteczną pielęgnację prania.

Jeśli chodzi o pojemność, to pralko-suszarka Miele WTD163 WCS zmieści 8 kg prania, a także 5 kg prania do wysuszenia. Co więcej, o doskonałą kondycję prania zadba bęben SoftCare. Opisywana pralko-suszarka posiada trzy programy prania (tzn. wełna, tkaniny bardzo delikatne, koszule) oraz cztery programy suszenia (tkaniny bardzo delikatne, koszule, jeans, expres). Aby tego było mało, funkcja AddLoad pozwala na dołożenie prania już po uruchomionym cyklu.

 

Sprzęt na wiosenne porządki: suszarka

Idealnym uzupełnieniem każdej pralki jest oczywiście suszarka, a w tym wypadku suszarka MIELE TSC 223 WP ma wiele do zaoferowania! Dobrym przykładem jest technologia pompy ciepła, która pozwala suszyć pranie w niskich temperaturach. Z kolei ochrona przed zagniataniem oraz prasowanie wstępne sprawiają, że suszone pranie ma zdecydowanie mniej zagnieceń.

Oczywiście nie możemy zapominać o systemie zapachowym FragranceDos. To właśnie on dba o świeży zapach prania. A co z miękkością? Spokojnie, od tego jest suszenie „w punkt”, czyli Perfect Dry. Jeżeli zastanawiacie się, ile programów suszenia posiada opisywanie urządzenie to śpieszymy z odpowiedzią. Suszarka MIELE TSC 223 WP posiada 7 programów suszenia (tj. pościel, koszule, impregnacja, tkaniny bardzo delikatne, expres, jeans, wełna finisz).

 

Sprzęt na wiosenne porządki: akcesoria

Czym byłby sprzęt do sprzątania bez niezbędnych akcesoriów? W tym wypadku warto postawić na zestaw płynów do prania MIELE UltraPhase 1 i 2, składający się z trzech środków piorących Miele UltraPhase 1 oraz z dwóch środków piorących Miele UltraPhase 2. Opisywany zestaw płynów można wykorzystywać zarówno do białego, jak i kolorowego prania w pralkach Miele W1 z funkcją TwinDos.

Z kolei kapsułka zapachowa do suszarki MIELE NATURE sprawi, że świeży zapach bambusa z nutami jabłka będzie utrzymywać się na praniu nawet do 4 tygodni! Warto pamiętać, że opisywane kapsułki można stosować we wszystkich suszarkach Miele T1 z funkcją FragranceDos.

 

Sprzęt na wiosenne porządki: odkurzacz

Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 PowerLine SKRF5 to nasza ostatnia propozycja sprzętu na wiosenne porządki. Naturalnie nasuwa się pytanie, co wyróżnia opisywane urządzenie? Cóż, ten bezworkowy odkurzacz z ssawką podłogową EcoTeQ to idealny sprzęt do oszczędnego odkurzania oraz najlepszego czyszczenia.

Dzięki wydajnej ssawce podłogowej AirTeQ, odkuracz upora się z kurzem nawet w trudno dostępnych miejscach. Co więcej, funkcja Comfort Clean wyłapuje najdrobniejsze zabrudzenia, nawet te, które unoszą się powietrzu.

Podsumowując, jeśli rozglądacie się za najlepszym sprzętem na wiosenne porządki to z pewnością powinniście rozważyć powyższe propozycje. Wówczas Wasze cztery kąty będą lśniły czystością.

 

Profesjonalny sprzęt do sprzątania potrzebny od zaraz? Nie czekaj i poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.