Najlepsze akcesoria dla Twojego Smartfona

Podręczne słuchawki

Jedną z ciekawych pozycji na naszej liście są bezprzewodowe słuchawki BackBeat GO. Bezprzewodowe i wyposażone w mikrofon łączą się za pomocą modułu Bluetooth. Mają wbudowany system redukcji hałasu, który aktywuje się podczas prowadzenia rozmów. Jakość dźwięku w trakcie odtwarzania muzyki stoi na dobrym poziomie, ograniczają ją jedynie możliwości, jakie oferuje standard Bluetooth. Dźwięk jest czysty i czytelny – bateria wystarczy na ok 3,5 godziny pracy.

Wakacje w chmurze

To nie bajka! Dzięki dyskowy Kingston Wi-Drive bez zbędnego okablowania rozbudujesz pamięć tabletu lub telefonu o dodatkowe 32, 64 lub 128 GB. Dostęp do plików przetrzymywanych w chmurze uzyskasz poprzez aplikację na iOS lub system Android.

Coś dla aktywnych

SAMSUNG Galaxy Gear Fit to niezwykłe podręczne urządzenie. Ten niewielki zegarek przeznaczony został dla osób często uprawiających sport. Dzięki wielu interaktywnym funkcjom i możliwości sparowania urządzenia ze smartfonami typu Xperia Z2 czy Z3. SAMSUNG Galaxy Gear Fit pomoże nam obliczać puls, dystans, który pokonujemy w czasie biegu, temperaturę, jaka panuje na zewnątrz oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem Video.

Poznaj rewelacyjną ofertę akcesoriów na lato dla każdego smartfona. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi najwyższej jakości. Zapytaj naszych specjalistów i odwiedź stronę internetową Matrix Media.

Odwiedź Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.