Miele – środki do prania i kapsułki do suszarki

Środki do prania MIELE | MatrixMedia

Wydawać by się mogło, że wybór środków piorących to proste zadanie. Cóż, nie można być w większym błędzie. Przecież to właśnie proszki, płyny czy kapsułki do prania mają ogromny wpływ na kondycję ubrań, zwłaszcza ich wygląd. Co za tym idzie, ich wybór powinien być dobrze przemyślany. Jeżeli aktualnie przymierzacie się do takiego zakupu, to z pewnością powinniście lepiej poznać produkty stworzone przez firmę Miele, które doskonale nadają się do prania oraz suszenia ubrań.

 

Najlepsze środki do prania – czyli jakie?

Dobre pytanie. Wiele osób decydując się na zakup środków do prania, kieruje się ich zapachem, a to spory błąd. Najlepsze środki do prania to takie, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, ochronią włókna ubrań, a także zabezpieczą je przed blaknięciem czy zafarbowaniem. Jeżeli nie jesteście zadowoleni z dotychczasowych środków piorących, to z pewnością powinniście zapoznać się z produktami do pralek i suszarek stworzone przez firmę Miele.

 

Środek piorący Miele UltraPhase 1 (nowa formuła)

Bez wątpienia środek piorący Miele UltraPhase 1 (nowa formuła) to najlepszy środek do prania kolorów, bieli, a także tkanin delikatnych w pralkach Miele W1 z funkcją TwinDos. Nowa, dwuskładnikowa formuła z zapachem Miele Aqua sprawia, że kolorowe ubrania zachowują żywą barwę. Co więcej, jedno opakowanie Miele UltraPhase 1 (nowa formuła) wystarczy aż na 37 cyklów prania.

 

Środek piorący Miele UltraPhase 2 (nowa formuła)

Jeżeli nie potraficie usunąć trudnych zabrudzeń to środek piorący Miele UltraPhase 2 (nowa formuła) będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Dzięki silnej formule Miele UltraPhase ActiveOxygen opisywany środek poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zabrudzeniem. Co więcej, Miele UltraPhase 2 doskonale nadaje się do prania białych, jak i kolorowych ubrań w pralkach Miele W1 z funkcją TwinDos.

 

Środki piorące Miele – do kolorów i białego

Naszymi kolejnymi propozycjami środków piorących do kolorów i białego są Miele UltraPhase 1 Sensitive oraz UltraPhase 2 Sensitive. Opisywane środki zawierają naturalne składniki, które są przyjazne dla ludzkiej skóry. Oczywiście 2-składnikowa formuła doskonale nadaje się do prania kolorów, bieli i tkanin delikatnych w pralkach W1 z funkcją TwinDos. Naturalnie nasuwa się pytanie, co je różni? Cóż, Miele UltraPhase 1 Sensitive dzięki ColorProtect sprawia, że ubrania zachowują swoje żywe kolory. Z kolei Miele UltraPhase 2 Sensitive zawiera aktywny tlen (tj. formuła UltraPhase – ActiveOxygen), który skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

 

Kapsułki zapachowe do suszarek Miele

Skoro omówiliśmy najlepsze środki do prania, to chyba dobry moment, aby przedstawić Wam najlepsze kapsułki zapachowe do suszarek firmy Miele. Dobrym przykładem są:

które zostały opracowane przez perfumerię w Prowansji, oczywiście specjalnie dla firmy Miele. Powyższe kapsułki sprawiają, że pranie pachnie cudownie i to nawet do 4 tygodni. Warto podkreślić, że kapsułki można stosować we wszystkich suszarkach Miele T1 z funkcją FragranceDos.

Z kolei kapsułki zapachowe do suszarek Miele DryFresh idealnie neutralizują nieprzyjemne zapachy, a także doskonale odświeżają suche pranie w programie „Czyste Powietrze”. Co więcej, można je łączyć z innymi kapsułkami zapachowymi Miele.

 

Kapsułki do prania wełny i tkanin delikatnych Miele Caps WoolCare

Kapsułki do prania wełny i tkanin delikatnych Miele Caps WoolCare to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które pragną ochronić swoje wełniane ubrania przed filcowaniem. Opisywane kapsułki, dzięki WoolCare zapewniają łagodną pielęgnację delikatnych materiałów. Co więcej, opisywane środki do prania można wykorzystywać we wszystkich pralkach Miele.

Idealnym uzupełnieniem opisywanych środków do prania wełny jest zestaw kapsułek Miele Caps Collection, który składa się z 6 kapsułek EasyOpen, o różnym przeznaczeniu. Przykładowo kapsułka CottonRepair doskonale sprawdza się przy odnowie tekstyliów. Z kolei z trudnymi plamami rozprawi się kapsułka Booster. Wisienką na torcie jest kapsułka Aqua, zawierająca płyn zmiękczający, który nadaje praniu świeżego zapachu.

 

Płyn do prania Miele UltraColor 1,5 l

Naszą kolejną propozycją niezastąpionego płynu do prania jest Miele UltraColor 1,5 l. Opisywany płyn nadaje się do prania tkanin kolorowych, jak i ciemnych. Co więcej, środek jest w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia, nawet w niskich temperaturach. Jak to możliwe? Płyn do prania MIELE UltraColor 1,5 l posiada 7 enzymów, które odpowiadają za dokładną czystość. Z kolei Color Protect sprawia, że ubrania zachowują żywe kolory.

 

Miele Caps CottonRepair

Naszą ostatnią propozycją środków do prania jest Miele Caps CottonRepair – 3 szt., czyli specjalny środek do prania tkanin bawełnianych. Naturalnie nasuwa się pytanie, co takiego robi opisywany środek? A no, odświeża tkaniny, usuwa zmechacenia, odświeża kolor i to już po jednym praniu. Oczywiście to zasługa wyjątkowej formuły Miele, wraz z technologią firmy Novozymes.  Warto podkreślić, że kapsułki Miele Caps CottonRepair można stosować we wszystkich typach pralek Miele.

Jedno jest pewne, jeżeli zdecydujecie się na opisywane środki do prania i kapsułki do suszarki stworzone przez firmę Miele, to pranie i suszenie ubrań stanie się dla Was przyjemnością.

Szukasz najlepszych środków do prania? Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.