Telewizory XXL – najlepsze modele w super cenach!

Telewizory XXL | MatrixMedia

Wieczór filmowy to idealna forma rozrywki dla całej rodziny, zwłaszcza podczas chłodniejszych dni. Oczywiście, aby go zorganizować, potrzebny jest telewizor XXL, który przekształci Wasz salon w przytulną salę kinową. Naturalnie nasuwa się pytanie, jaki sprzęt najlepiej wypadnie w tej roli? Podpowiadamy.

 

Telewizory XXL – jaki model wybrać?

Rozglądacie się za nowym telewizorem do Waszego salonu, ale nie macie bladego pojęcia jaki model wybrać? Cóż, w pierwszej kolejności powinniście zaznajomić się z ich specyfikacją techniczną. Nie chodzi tu tylko o rozmiar ekranu, ale również wykorzystane technologie i przydatne funkcje, które sprawią, że będziecie mogli cieszyć się doskonałą jakością obrazu zarówno za dnia, jak i nocy. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że znalezienie własnego ideału, może zająć nieco czasu. Właśnie dlatego, stworzyliśmy ranking najlepszych telewizorów XXL i to w super cenach. Poznajcie go.

 

Telewizor Sony BRAVIA 98″ XR-98X90L Full Array LED 4K Ultra HD

Naszą pierwszą propozycją telewizora XXL jest model zaprojektowany przez firmę Sony – BRAVIA 98″ XR-98X90L Full Array LED 4K Ultra HD. Bez wątpienia ten model wyróżnia doskonała jakość obrazu oraz dźwięk. Oczywiście to zasługa procesora z inteligencją poznawczą XR – Procesor Cognitive Processor XR, który nie tylko rozpoznaje na czym widzowie skupiają swój wzrok, ale również dopasowuje do tego doskonałą jakość dźwięku.

Co więcej, telewizor Sony BRAVIA 98″ XR-98X90L Full Array LED 4K Ultra HD nadaje się nie tylko do oglądania filmów czy seriali, ale również widowisk sportowych. Jak to możliwe? Full Array LED oraz technologia XR Contrast Booster 10 sprawiają, że jasne obszary będą zawsze jaśniejsze, a ciemne? Ciemniejsze! W efekcie widzowie będą mogli cieszyć się dotąd nieznaną głębią kolorów, jak i doskonałym kontrastem. Wisienką na torcie jest technologia XR Motion Clarity, która kontroluje płynność i jasność ekranu. W efekcie każda wyświetlana scena jest niezwykle dynamiczna.

 

Telewizor SAMSUNG 98″ QLED QE98Q80CATXXH

Telewizor SAMSUNG 98″ QLED QE98Q80CATXXH to największy telewizor Samsung, który ma wiele do zaoferowania. Dobrym przykładem jest neuronowy Procesor AI Quantum 4K, który skaluje obraz do jakości zbliżonej do 4K. Jak to możliwe? Oczywiście to zasługa 20 wielomodelowych sieci neuronowych, analizujących dane z wyświetlanego obrazu. Warto podkreślić, że sztuczna inteligencja optymalizuje techniki skalowania, zwiększa ostrość, pogłębia czerń, redukuje szumy, a także gwarantuje doskonałą jakość ekranu.

Jeżeli chodzi o kontrast, to telewizor SAMSUNG 98″ QLED QE98Q80CATXXH nie ma sobie równych. Technologia Quantum HDR+ pozwala cieszyć się doskonałą intensywnością kolorów. Z kolei autentyczne kolory zweryfikowane przez PANTONE, idealnie odwzorowują 203 kolory PANTONE oraz 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry. Realistyczny obraz? Gwarantowany!

 

Telewizor Sony BRAVIA 85″ XR-85X95L MiniLED 4K Ultra HD

Telewizor Sony BRAVIA 85″ XR-85X95L MiniLED 4K Ultra HD to najlepszy telewizor do oglądania wydarzeń sportowych. Dlaczego? Cóż, opisywany model może pochwalić się niezwykle jasnym obrazem, w którym najdrobniejsze detale stają się wyraźne. Oczywiście to zasługa procesora Cognitive Processor XR, a także wyświetlacza XR Triluminos Pro. Jakby nie patrzeć, to właśnie on przedstawia ponad miliard różnych barw i odcieni.

Oczywiście o płynność treści dba technologia XR Motion Clarity. Dzięki wykorzystaniu inteligentnego przetwarzania ruchu, obiekty mogą poruszać się szybko w całej klatce i to bez jakichkolwiek rozmyć!

Niewątpliwie technologia Mini LED wykorzystana w telewizorze Sony BRAVIA 85″ XR-85X95L MiniLED 4K Ultra HD, pozwala czerpać radość z oglądanych wydarzeń sportowych. No bo jak tu nie lubić dynamicznego obrazu, głębokiej czerni czy naturalnych tonów pośrednich?

 

Telewizor Samsung Neo QLED 85″ QE85QN85C

Naszą kolejną propozycją telewizora QLED jest model stworzony przez firmę Samsung – Neo QLED 85″ QE85QN85C. Naturalnie nasuwa się pytanie, co wyróżnia ten model telewizora? Cóż, lista jest długa. Z pewnością na uwagę zasługuje technologia Quantum Mini LED, która dzięki 14-bitowej skali luminacji pozwala na precyzyjne kontrolowanie podświetlenia ekranu. W efekcie użytkownicy mogą cieszyć się obrazem, w którym nawet najdrobniejsze detale staja się wyraźne.

Z pewnością właściciele opisywanego modelu telewizora polubią tryb komfortu dla oczu. To właśnie on sprytnie optymalizuje jasność obrazu (w tym temperaturę kolorów), zgodnie z daną porą dnia. W efekcie wyświetlany obraz jest przyjazny dla ludzkiego oka.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o doskonałym dźwięku przestrzennym Dolby Atmos®, który w połączeniu z wbudowanymi wielokanałowymi głośnikami 2.2.2CH dostarcza niezapomnianych wrażeń w trakcie oglądania wybranych treści.

 

Telewizor Sony BRAVIA 85″ XR-85X95K Mini LED 4K Ultra HD

Telewizor Sony BRAVIA 85″ XR-85X95K Mini LED 4K Ultra HD to model, który potrafi interpolować dowolny obaz do jakości zbliżonej do 4K. Oczywiście to zasługa procesora Sony Cognitive Processor XR™, który otwiera użytkowników na zupełnie nowe możliwości. Aby tego było mało, opisywany procesor reprodukuje obraz i dźwięk zgodnie z działaniem ludzkiego wzroku i słuchu. W efekcie widzowie mogą cieszyć się doskonałą jakością żywych kolorów i niezwykłym kontrastem.

Z kolei funkcja XR Contrast Booster perfekcyjnie zmniejsza jasność w wybranych fragmentach, aby naturalnie zwiększyć ją w innych. Tym samym widzowie mogą cieszyć się doskonałym balansem kolorów, w trakcie oglądania wybranych treści.

 

Telewizor SAMSUNG QLED QE85Q80CATXXH

Telewizor SAMSUNG QLED QE85Q80CATXXH dostarcza niezapomnianych wrażeń w trakcie oglądania wybranych treści. Z pewnością to zasługa bezpośredniego podświetlenia strefowego, które dba nie tylko o doskonałe nasycenie kolorów, ale również wydobywa głęboką czerń i czystą biel.

Dzięki wzmocnieniu głębi obrazu, użytkownicy mogą cieszyć się doskonałym kontrastem i to na pierwszym planie. Oczywiście doskonałej technologii obrazu, wtóruje dźwięk przestrzenny Dolby Atmos®, wraz z wbudowanymi wielokanałowymi głośnikami. Jedno jest pewne, takie połączenie przenosi użytkowników w sam środek rozgrywanej akcji!

Na koniec musimy wspomnieć o technologii dźwięku podążającego za obiektem Lite. To właśnie ona zapewnia kinową jakość brzmienia, a także niezwykły realizm w trakcie oglądania wybranych treści.

 

Telewizor Sony 83″ XR83A90JAEP

Telewizor SONY 83″ XR83A90JAEP to nasza ostania propozycja telewizora XXL. Opisywany model telewizora może pochwalić się doskonałym kontrastem i niezwykle realistycznym obrazem. Oczywiście to zasługa procesora – Procesor Sony Cognitive Processor XR, który na bieżąco analizuje i poprawia cechy wyświetlanego obrazu. Z kolei funkcja Kontrast XR OLED Pro potrafi dostosować jasność, nawet do najbardziej intensywnych świateł czy głębokiej czerni, ukrywającej się w cieniach. W efekcie widzowie mogą cieszyć się nawet najdrobniejszymi detalami w trakcie oglądania ulubionych filmów, seriali i wiele więcej. Co jeszcze?

Bez wątpienia na uwagę zasługują kolory XR, które w połączeniu z procesorem Cognitive Processor XR™ mogą pochwalić się rozszerzoną skalą barw! Co za tym idzie, użytkownicy mogą oglądać nie tylko żywe, naturalne odcienie, ale również niezwykle realistyczne faktury kwiatów.

Z kolei technologia XR HDR Remaster pozwala na identyfikację wybranych obiektów na ekranie, a także analizę ich koloru i tym samym dopasowanie kontrastu. Co naturalnie przekłada się na większy realizm podczas oglądania wybranych treści.

 

Nowy telewizor potrzebny od zaraz? Nie czekaj, poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.