Noworoczne wyprzedaże – sprzęt audio w super cenach!

Sprzęt AUDIO | MatrixMedia

Nowy Rok zbliża się coraz większymi krokami, a wraz z nim noworoczne wyprzedaże. Bez wątpienia jest to doskonała okazja, aby upolować sprzęt audio w super cenach. Zatem, jeżeli właśnie rozglądacie się za takim sprzętem to obowiązkowo powinniście przeczytać dzisiejszy artykuł. Gotowi? Zaczynamy!

 

Sprzęt audio do domu

Nie od dziś wiadomo, że sprzęt audio pozwala nie tylko odtwarzać ulubione utwory, ale dostarcza niezapomnianych emocji podczas oglądania ulubionych filmów czy seriali. Jeżeli jeszcze nie posiadacie takiego sprzętu w swoich domach, to z pewnością powinniście zapoznać się z naszymi propozycjami. Kto wie, może zdecydujecie się na zakupy podczas noworocznych wyprzedaży.

 

Soundbar Samsung HW-Q930C

Naszą pierwszą propozycją sprzętu audio jest soundbar Samsung HW-Q930C, który ma wiele do zaoferowania. Dobrym przykładem jest wielokanałowy dźwięk – jego przestrzenne brzmienie zachwyca z miejsca. Naturalnie musimy wspomnieć o funkcji Q-Symphony. Jakby nie patrzeć, to właśnie ta funkcja łączy pracę głośników telewizora oraz soundbara. Doskonała jakość dźwięku? Gwarantowana!

Aby tego było mało, technologia bezprzewodowego Dolby Atmos sprawia, że subtelne dźwięki stają się wyraźne. Z kolei funkcja dźwięku dopasowanego do przestrzeni+ potrafi rozpoznać otoczenie soundbara Samsung HW-Q930C, aby dopasować idealny zasięg oraz ton dźwięku.

 

Soundbar Samsung HW-Q800C

Bez wątpienia soundbar Samsung HW-Q800C dorównuje swojej konkurencji. Opisywane urządzenie zostało wyposażone w bezprzewodowy Dolby Atmos, które otwiera użytkowników na zupełnie nowe, kinowe brzmienie. Co więcej, dźwięk otacza użytkowników dokładnie tak samo, jak w codziennym życiu.

Z kolei wielokanałowy dźwięk przestrzenny 5.1.2 wypełnia pomieszczenie brzmieniem i to w doskonałej jakości. Oczywiście to zasługa pięciu kanałów, które rozprowadzają dźwięk równomiernie. Co więcej, użytkownicy soundbara Samsung HW-Q800C polubią się z funkcją Dotknij i Odtwórz. To właśnie ona pozwala włączyć ulubione utwory, za pomocą jednego kliknięcia.

 

Soundbar Sony HT-G700

Skoro omówiliśmy soundbary Samsunga, to chyba odpowiedni moment, aby przedstawić Wam soundbary zaprojektowane przez firmę Sony. Dobrym przykładem jest soundbar HT-G700, który dzięki technologii dźwięku przestrzennego Sony Vertical Surround Engine, dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas oglądania, zwłaszcza w kinowych formatach Dolby Atmos® i DTS:X™.

Co więcej, trzy przednie głośniki oraz system przetwarzania są w stanie reprodukować wirtualny, „pionowy” dźwięk przestrzenny. W efekcie użytkownicy mogą cieszyć się dźwiękiem, który dobiega z każdej, możliwej strony.

 

Soundbar Sony HT-X8500

Soundbar Sony HT-X8500 to nasza kolejna propozycja sprzętu audio, która został zaprojektowany przez firmę Sony. Zatem co go wyróżnia? A no, stymulowany 7.1.2-kanałowy dźwięk przestrzenny Vertical Surround Engine. Ponadto technologia DPS zapewnia kinowe brzmienia za pomocą dwóch przednich głośników.

Oczywiście nie możemy zapominać o różnych trybach dźwięku (tj. tryb gra, tryb sportowy, tryb muzyki, tryb kinowy, tryb wiadomości). Jakby nie patrzeć to właśnie one dostarczają dodatkowych wrażeń podczas oglądania wybranych treści.

 

Soundbar Sony HT-A5000

Nie schodząc z tematu, soundbar Sony HT-A5000 jest naszą kolejną propozycją sprzętu audio. Opisywany model wykorzystuje technologie dźwięku przestrzennego 360 Spatial Sound Mapping, która wydobywa wiele niepozornych dźwięków z tylnych głośników, jak i samego soundbara. W efekcie użytkownicy mogą poczuć się jak w prawdziwym kinie!

Aby tego było mało, 5.1.2-kanałowy soundbar Sony HT-A5000 został wyposażony w dwa liniowe głośniki wysokotonowe, dwa głośniki skierowane w górę, trzy przednie głośniki rozszerzające efekt przestrzenny, a także dwa subwoofery wytwarzające głęboki bas. Takie połączenie sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się znakomitym dźwiękiem, dobiegającym z każdej strony.

 

Zestaw muzyczny Sony MHC-V43D

Zestaw muzyczny Sony MHC-V43D to nieoceniony pomocnik każdej imprezy! Dlaczego? Cóż, wielokierunkowy dźwięk imprezowy, w połączeniu z wydajnymi głośnikami wysokotonowymi oraz średniotonowymi sprawia, że każdy uczestnik imprezy będzie mógł cieszyć się idealnym brzmieniem.

Co więcej, cztery głośniki wysokotonowe nie tylko rozszerzają scenę dźwiękową, ale również zwiększają poziom ciśnienia akustycznego ku górze. W efekcie dźwięk znajduje się w każdej części pomieszczenia, w którym muzykę odtwarza zestaw muzyczny. Wisienką na torcie jest technologia DSP. Jakby nie patrzeć, to właśnie ona sprawia, że dźwięk staje się bardziej realistyczny. Co za tym idzie, uczestnicy imprezy mogą poczuć się jak na prawdziwym koncercie.

 

Bezprzewodowy głośnik przenośny Sony SRS-XG500

Bądź co bądź bezprzewodowy głośnik przenośny Sony SRS-XG500 to sprzęt audio, który możecie zabrać w dowolne miejsce na Ziemi – do domu, na basen czy plażę. Dlaczego? Cóż, opisywany bezprzewodowy głośnik Sony jest odporny na wodę i pył (tzn. stopień ochrony przed wodą i pyłem – IP66), a wydajny akumulator pozwala na aż 30 godzin niezapomnianej zabawy w towarzystwie ulubionych utworów.

A co z ładowaniem? Cóż, funkcja szybkiego ładowania w niespełna 10 minut zagwarantuje Wam kolejne 3 godziny zabawy. Warto podkreślić, że opisywane urządzenie zostało wyposażone w wydajną jednostkę wysokotonową oraz membrany bierne – X-Balanced Speaker Unit. Co to oznacza w praktyce? Potężny dźwięk i to podczas każdej imprezy.

 

Subwoofer bezprzewodowy Sony SA-SW5

Subwoofer bezprzewodowy Sony SA-SW5 to nasza ostatnia propozycja sprzętu audio, który warto upolować podczas noworocznych wyprzedaży. Dlaczego? Opisywane bezprzewodowe urządzenie z przetwornikiem akustycznym 180 mm to gwarancja bogatego basu o mocy 300 W.

Dodatkowo subwoofer Sony SA-SW5 został wyposażony w nowatorskie technologie, jak na przykład obwód magnetyczny Σ czy zawieszenie z niezależnymi nacięciami. Takie połączenie sprawia, że urządzenie wypełnia pomieszczenie głębokim basem oraz czystym dźwiękiem o niskiej częstotliwości. Słuchanie muzyki czy oglądanie filmów z takim sprzętem to czysta przyjemność!

 

Noworoczne wyprzedaże 2024 – poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.