Noworoczne wyprzedaże – sprzęt dla graczy w super cenach!

Sprzęt dla graczy | MatrixMedia

Wirtualna rozrywka na konsoli dostarcza Wam niezapomnianych emocji. Niemniej, już od dłuższego czasu planujecie wyposażyć się w gamingowy sprzęt, który zapewni Wam komfort w trakcie grania. Cóż, może to dobry moment, aby bliżej zapoznać się z ofertą noworocznych wyprzedaży, zwłaszcza sprzętu dla graczy w super cenach. Zainteresowani? Zatem zapraszamy do dzisiejszej lektury!

 

Jaki sprzęt dla graczy?

Podstawowym wyposażeniem każdego gracza są: słuchawki, myszka, laptop czy konsola do gier. Oczywiście, każdy gracz powinien również wyposażyć się w fotel gamingowy oraz biurko. Okazuje się, że to właśnie taki sprzęt podnosi komfort w trakcie grania, a przede wszystkim gwarantuje odpowiednią postawę ciała w trakcie wielogodzinnej rozrywki. Zatem, jeżeli nie posiadacie takiego sprzętu, może warto się w niego wyposażyć, zwłaszcza podczas noworocznych wyprzedaży 2024. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, poniżej przedstawiamy kilka propozycji sprzętu dla graczy.

 

Biurko gamingowe

Naszą pierwszą propozycją najlepszego sprzętu dla gracza jest biurko gamingowe Huzaro Hero 5.0 Black, które wyróżnia ciekawy design. Nie dajcie się zwieść, ten sprzęt dla graczy ma zdecydowanie więcej do zaoferowania. Dobrym przykładem są uchwyty na słuchawki, kubek, pady, płyty, głośniki oraz dwa wloty na przewody. Aby tego było mało, biurko jest niezwykle wytrzymałe. Oczywiście to zasługa aluminiowej konstrukcji, wzmocnionych nóg, a także stabilnej ramy.

Z kolei biurko gamingowe HUZARO Hero 6.3 Black idealnie prezentuje się w narożniku. Producent pomyślał o wszystkim. Użytkownicy mogą zamontować biurko na dwa sposoby, czyli z szerszą dostawką z lewej bądź z prawej strony. Co więcej, blat biurka o grubości 15 mm został pokryty wytrzymałą powłoką Carbon Flex. W efekcie biurko jest wytrzymałe, ale również odporne na wszelkie zarysowania czy zabrudzenia.

 

Fotel gamingowy

Bez wątpienia idealnym uzupełnieniem biurka będzie wygodny fotel gamingowy HUZARO FORCE 4.4 Grey Mesh. Opisywany model został wyposażony w regulowane oparcie, a także funkcję bujania Softlex. Naturalnie wytrzymałe siedzisko wykonane w technologii Thermo-Elastic, wraz z wygodnymi poduszkami dla wsparcia kluczowych części kręgosłupa dbają o komfort użytkownika i to przez wiele godzin.

Fotel Gamingowy Huzaro Combat 5.0 Black to nasza kolejna propozycja sprzętu dla graczy. Co go wyróżnia? Cóż, ten fotel gamingowy pokrywa siatka Nylon Mesh, którą charakteryzuje wysoka oddychalność. Aby tego było mało, producent wzmocnił konstrukcję fotela, a także zadbał o komfort użytkowania. Dobrym przykładem jest wygodny, rozkładany podnóżek czy funkcja SeatRest pozwalająca na pochylenie oparcia fotela, nawet o 140O.

 

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe SONY PULSE 3D™ PS5 to idealne rozwiązanie dla właścicieli konsoli PS5. Dlaczego? Cóż, opisywany zestaw słuchawkowy dostosowuje odtwarzaną muzykę do dźwięku 3D w konsolach PS5. Aby tego było mało, opisywane słuchawki zostały wyposażone w dwa mikrofony z redukcją szumów otoczenia. Ich ładowanie nie sprawi Wam problemu, ponieważ opisywane słuchawki posiadają złącze USB-C.

Pozostając w temacie słuchawek to model zaprojektowany przez firmę Sony – WH-G900 INZONE H9 z pewnością przypadnie Wam do gustu. Opisywane gamingowe słuchawki bezprzewodowe gwarantują mocny dźwięk w trakcie grania. Z kolei specjalnie ukształtowane membrany idealnie odtwarzają zarówno wysokie, jak i niskie częstotliwości. Co więcej, technologia 360 do gier określa, gdzie dokładnie znajdują się przeciwnicy podczas wirtualnego pojedynku. Wisienką na torcie jest system redukcji hałasu, który poprzez blokowanie dźwięków dochodzących z zewnątrz w żaden sposób nie zakłóci gry.

 

Konsola Nintendo Switch OLED

Nie posiadacie konsoli do grania? Żaden problem! Konsola Nintendo Switch OLED – Mario Red Edition – NSH082 dostarczy Wam wielogodzinnej rozrywki I to w gronie najbliższych osób. Naturalnie nasuwa się pytanie, co wyróżnia opisywaną konsole? A no, 7-calowy wibrujący ekran, który gwarantuje żywe kolory i niezwykły kontrast na dużym ekranie, zwłaszcza w trybie przenośnym lub tabletop.

Aby tego było mała, stacja dokująca została wyposażona w dwa porty USB, port HDMI do podłączenia do telewizora, port do podłączenia kabla sieciowego, a także 64 GB wbudowanej pamięci!

Idealnym uzupełnieniem konsoli jest kontroler Nintendo SWITCH Split Pad Compact czerwony, który może pochwalić się większą powierzchnią uchwytu, spustami, drążkami D-pad, a także funkcję Turbo z trzema ustawieniami (tj. 5/10/20 pulsacji/s). Naturalnie kontroler jest kompatybilny ze stacją Nintendo Switch.

 

Otwórz się na noworoczne wyprzedaże i poznaj ofertę sklepu! Sprzęt dla graczy:  MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.