Nowa generacja telewizorów Sony 49xe7000

Sony jako wiodący producent na międzynarodowym rynku rozpoczął nowy rok niezwykle dynamicznie. Japoński gigant już na początku stycznia postanowił przedstawić szerszej publiczności telewizory nowej generacji – Sony 49xe7000, których technologia i precyzja wykonania wprawia w osłupienie. Pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zatem czytaj dalej poniższy artykuł, a przekonasz się dlaczego Sony ponownie podbiło rynek.

 

Precyzja wykonania

Trzeba przyznać, że Sony doskonale wie jaki kierunek obrać na najbliższe lata, ponieważ kunszt ich ubiegłorocznej pracy jest ewidentnie widoczny w najnowszej linii telewizorów 49xe7000. Smukła rama, ergonomiczne wymiary, interesująca tekstura obudowy i lekkość całej konstrukcji to kawał dobrej i ciężkiej pracy.

Wszystkie najważniejsze technologie zostały sprytnie ukryte w cienkiej ramie ekranu, a także nóżkach na których stoi telewizor Sony 49xe7000. Oczywiście liczne technologie dodatkowo nie obciążają całej konstrukcji.

 

Płynność w trakcie oglądania

Kolejnym atutem nowej linii telewizorów Sony 49xe7000 jest płynność w trakcie wyświetlanego filmu bądź programu. Za tak doskonałą jakość w trakcie oglądania odpowiada nowatorska technologia, która jest również odpowiedzialna za doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. Każdy najdrobniejszy punkt, cień jest niezwykle ostry. W efekcie wyświetlana treść zamienia się w rzeczywistość.

Oczywiście Sony nie spoczywało na laurach i zadbało również o całkowitą głębię obrazu, w swojej najnowszej linii telewizorów 49xe7000 producent osiągnął efekt prawdziwej, głębokiej czerni.

 

Telewizor Sony 49xe7000 – jak sterować

Telewizor nowej generacji – Sony 49xe7000 pozwala poruszać się po menu ekranu za pomocą głosu oraz gestów. Pilot staje się zbędnym akcesorium. Oczywiście aby wybrać ulubiony program czy też film potrzebna Ci będzie aplikacja, która będzie kompatybilna z głównym ekranem telewizora Sony 49xe7000.

Premiera najnowszej linii Sony jest jeszcze nieznana, aczkolwiek zakup telewizora z całą pewnością będzie się wiązał z dużym wydatkiem.