Telewizor Sony 43xe7005 – technologia jutra!

Międzynarodowe targi CES w Las Vegas już za nami, a światowy lider na rynku w dalszym ciągu pozostawia swoją konkurencję daleko w tyle. To co zaprezentowało Sony podczas targów przeszło najśmielsze oczekiwania! Sony ponownie zawstydziło całe grono producentów zebranych na targach. A o co tyle hałasu? Tym razem japoński gigant zaprezentował innowacyjną linię telewizorów 43e7005, która spełnia najśmielsze oczekiwania.

 

Doskonała jakość obrazu

Sony nie spoczywa na laurach i w swojej najnowszej linii telewizorów 43xe7005 zadbało o doskonałą jakość obrazu połączoną z niezwykłym kontrastem. Podczas oglądania dowolnego programu widz czuje się tak jakby był częścią tego wspaniałego, rzeczywistego obrazu. Niezwykła dbałość o detale jest widoczna w każdym cieniu i konturze obrazu.

 

Sony 43xe7005 – nowatorska technologia

W najnowszej linii telewizorów 43xe7005 Sony połączyło ze sobą szereg technologii, które są odpowiedzialne za płynność wyświetlanego obrazu. Oglądając wybrany program czujesz się jak w kinie, a to wszystko przez zastosowanie odpowiednich procesorów połączonych z doskonałą jakością obrazu.

Sony tworząc nową linię telewizorów nie próżnował. Każda wykorzystana technologia zostaje wykorzystana przez użytkownika. Dbałość o każdy szczegół przekłada się na tak doskonałą jakość obrazu.

 

Estetyczna konstrukcja

Najnowszy telewizor Sony 43xe7005 jest bogaty w szereg technologii, które jak już zdążyłeś się przekonać wpływają na tak doskonałą jakość obrazu. Oczywiście każdy martwił się, że przez uzyskanie pełnej głębi obrazu, a także płynności obrazu w trakcie oglądania negatywnie wpłynie na estetykę wykonania.

Wszyscy którzy wątpliwi w umiejętności firmy Sony są w dużym błędzie ponieważ producent zadbał również o estetykę wykonania. Najważniejsze elementy zostały sprytnie ukryte w ramie telewizora, a także podpierających nóżkach. Przy czym ekran posiada ciekawą, designerską ramę która nie zmniejsza obrazu podczas oglądania.