Telewizor Sony 75xe85 – zaskakująca technologia

Podczas styczniowych Targów CES, które odbyły się w Las Vegas światowy producent Sony kolejny raz zaszokował wszystkich uczestników targów nowymi technologiami, pozostawiając swoją konkurencję daleko w tyle. Co tym razem zaproponował nam japoński gigant? Sony nie spoczywa na laurach i znowu postawiło wszystko na jedną kartę – telewizory 75xe85, które zachwycają precyzją wykonania, głębią kolorów, a także innowacyjnym designem. Sprawdź czym zaskakuje nowa linia telewizorów tego światowego producenta.

 

Obraz jak żywy

W nowej serii telewizorów Sony 75xe85 doskonała głębia obrazu przechodzi najśmielsze oczekiwania! A to wszystko za sprawą wyświetlacza Triluminos Display, który wykorzystując szeroką gamę kolorów zapewnia naturalne odwzorowanie barw, a także cieni.

Zastosowanie procesora obrazu 4K HDR Processor X1 w nowej serii telewizorów było słuszną decyzją. Nowatorski procesor pozwała na płynne odtwarzanie nawet najdrobniejszych wzorów oraz tekstur.

Za doskonałą jakość obrazu odpowiada technologia 4K High Dynamic Range która sprawia, że kolory obrazu są bardziej wyraziste, a sam obraz odkrywa przed nami wszelkie szczegóły.

 

Smukła konstrukcja telewizora Sony 75xe85

W nowej serii telewizorów Sony 75xe85 producent zastosował cienką, aluminiową ramę ekranu która ułatwia skupienie się na prezentowanym obrazie. Wszystkie najważniejsze technologie zostały ukryte w dolnych nóżkach telewizorach oraz pod smukłą obudową ekranu. Sam telewizor przyciąga wzrok ze względu na swój ciekawy design.

 

Pilot idzie w odstawkę

Sprawdź co kryje w sobie telewizor Sony 75ex85, wypowiedz magiczne słowa i znajdź interesujący program telewizyjny lub film, które pragniesz zobaczyć od jakiegoś czasu. Za sprawą rozbudowanej funkcji sterowania głosem w nowej serii telewizorów Sony możesz w szybki sposób zmieniać programy, odnajdywać ciekawe filmy, a to wszystko za sprawą funkcji sterowania głosem połączonej z prostą aplikacją oraz sygnałem telewizyjnym.