Przedstawiamy: Sony NEX-F3KB

Sony-NEX-F3KB

 

Czasami po prostu nie warto przepłacać. Szczególnie w sytuacji, gdy pojawia się możliwość uzyskania świetnej jakości po niższej cenie. Dlatego płacenie zbyt wiele za lustrzankę cyfrową w celu uzyskania zdjęcia wysokiej jakości jest bezsensowne. Wiedzą to świadomi konsumenci, dla których liczy się racjonalna cena i wyjątkowa jakość.

Firma SONY wychodzi naprzeciw potrzebom tych użytkowników marzącym o aparacie, który można wszędzie zabrać ze sobą, by utrwalać wyjątkowe chwile w fenomenalnej jakości.

NEX-F3KB jest niewielkich wymiarów i łatwym w obsłudze aparatem cyfrowym o jakości lustrzanki cyfrowej. Jego wymiary i lekkość pozwalają na niezakłóconą niczym radość z utrwalania tych chwil, które akurat masz ochotę zatrzymać na dłużej. Wyposażony jest w 3-calowy ekran LCD, zmiennoogniskowy obiektyw standardowy SEL-1855 i wbudowaną lampę błyskową.

Jak przystało na aparat marki SONY, zawiera on wiele przydatnych funkcji pozwalających na uzyskanie niezwykłej jakości zdjęć, jak na przykład automatyczne komponowanie portretów czy twórcze kształtowanie obrazu w nagrywanych filmach Full HD. Dzięki możliwości operowania i odchylania monitora LCD o kąt 180°, utrwalane autoportrety będą wyglądać naturalnie, a ich wykonanie będzie niezwykle proste. Ponadto aparat NEX-F3KB posiada wyjście HD/HDM, złącze USB  2.0 i akumulator o wydajności około 470 zdjęć według norm Camera and Imaging Products Association.