Przedstawiamy: Sony NEX-F3KB

aparat Sony NEX-F3KB

Czasami po prostu nie warto przepłacać. Szczególnie w sytuacji, gdy pojawia się możliwość uzyskania świetnej jakości po niższej cenie. Dlatego płacenie zbyt wiele za lustrzankę cyfrową w celu uzyskania zdjęcia wysokiej jakości jest bezsensowne. Wiedzą to świadomi konsumenci, dla których liczy się racjonalna cena i wyjątkowa jakość.

Firma SONY wychodzi naprzeciw potrzebom tych użytkowników marzącym o aparacie, który można wszędzie zabrać ze sobą, by utrwalać wyjątkowe chwile w fenomenalnej jakości.

Sony NEX-F3KB – specyfikacja

NEX-F3KB jest niewielkich wymiarów i łatwym w obsłudze aparatem cyfrowym o jakości lustrzanki cyfrowej. Jego wymiary i lekkość pozwalają na niezakłóconą niczym radość z utrwalania tych chwil, które akurat masz ochotę zatrzymać na dłużej. Wyposażony jest w 3-calowy ekran LCD, zmiennoogniskowy obiektyw standardowy SEL-1855 i wbudowaną lampę błyskową.

Dodatkowe funkcje godne Twojej uwagi

Jak przystało na aparat marki SONY, zawiera on wiele przydatnych funkcji pozwalających na uzyskanie niezwykłej jakości zdjęć, jak na przykład automatyczne komponowanie portretów czy twórcze kształtowanie obrazu w nagrywanych filmach Full HD. Dzięki możliwości operowania i odchylania monitora LCD o kąt 180°, utrwalane autoportrety będą wyglądać naturalnie, a ich wykonanie będzie niezwykle proste. Ponadto aparat NEX-F3KB posiada wyjście HD/HDM, złącze USB  2.0 i akumulator o wydajności około 470 zdjęć według norm Camera and Imaging Products Association.