Projektor zamiast telewizora. Samsung The Freestyle!

Projektor zamiast telewizora | MatrixMedia

Od pokoleń, telewizor był niezbędnym urządzeniem w każdym domu. Co tu ukrywać, odbiornik potrafił zapewnić wielogodzinną rozrywkę i to całej rodzinie. Niemniej, czasy się zmieniły. Użytkownicy wolą świadomie wybierać oglądane treści. Właśnie dlatego, internetowe serwisy VOD cieszą się dużą popularnością. Co ciekawe, coraz więcej osób wybiera projektor zamiast TV. Powód? Urządzenie zajmuje mało miejsca. Dodatkowo oferuje obraz wysokiej jakości i to o większej przekątnej. Jeżeli rozważacie zakup projektora, to trafiliście w odpowiednie miejsce. W dzisiejszym artykule skupimy się na jednym z nich – Samsung The Freestyle.

Projekt zamiast telewizora – dlaczego nie?

Popularność telewizorów nie słabnie. Niemniej, coraz więcej osób decyduje się na zakup projektora zamiast telewizora. Rola tradycyjnego odbiornika uległa zmianie. Dzisiejsi użytkownicy wolą samodzielnie wybierać oglądane treści. Unikają reklam. Nic więc dziwnego, że internetowe serwisy VOD (np. Disney+, Netflix) cieszą się dużym zainteresowaniem. To wszystko sprawia, że coraz więcej osób wybiera projektor zamiast telewizora. Bądźmy szczerzy, telewizor zajmuje więcej miejsca niż projektor. Ponadto zwykle jest przytwierdzony do ściany. Co za tym idzie, nie jest tak mobilny, jak projektor.

Projektor – jakie ma zalety?

Jedną z jego wielu zalet jest wielkość obrazu. Projekty Full HD zwykle wyświetlają 100-calowy lub większy obraz. W praktyce oznacza to, że użytkownicy mogą poczuć się jak w kinie. Warto pamiętać, że wielkość obrazu w projektorach można regulować, a w telewizorach już nie. Kolejnym atutem są ergonomiczne wymiary. Telewizory zajmują sporo miejsca, a projektory już nie. Jedyne czego potrzebują, to odpowiedniej odległości od ściany. Dlaczego? Oczywiście, aby wyświetlać obraz dobrej jakości. Skoro o tym mowa, projektory potrzebują białej ściany lub ekranu do projekcji. Co jeszcze? Te urządzenia wyświetlają lepszy obraz w zaciemnionych pomieszczeniach. To chyba dobry moment, aby przejść do konkretnego przykładu – projektora Samsung The Freestyle SP-LSP3B.

Poznajcie Samsung The Freestyle SP-LSP3B!

The Freestyle SP-LSP3B to projektor firmy Samsung o sporym potencjale. Urządzenie jest proste w obsłudze. Nie dajcie się zwieść, jego estetyka wykonania cieszy oko. Obrotowa konstrukcja pozwala na wyświetlanie treści na dowolnej powierzchni i pod każdym kątem. Jeżeli chodzi o wielkość obrazu to The Freestyle wyświetla treści o przekątnej aż do 100 cali. Jego kolejną zaletą są ergonomiczne wymiary (tzn. 104.2 x 172.8 x 95.2 mm). Urządzenie mieści się w dłoni. Tym samym, można je zabierać w dowolne miejsce na Ziemi. SP-LSP3B jest kompatybilny z Powerbankiem.

Niezwykle wyraźny obraz

Samsung The Freestyle automatycznie koryguje przekrzywiony obraz, dzięki Autokorekcie Efektu Trapezu. W praktyce oznacza to, że urządzenie dopasowuje obraz do powierzchni, uzyskując prostokątny ekran. Co ciekawe, SP-LSP3B automatycznie ustawia ostrość obrazu i to w niespełna kilka sekund. Jego kolejną, przydatną funkcją jest automatyczne poziomowanie. Nie ma znaczenia czy użytkownicy wyświetlają treści na skałach, miękkich łóżkach – obraz i tak będzie wypoziomowany. Użytkownicy projektora podczas oglądania mogą doświadczyć:

  • Full HD,
  • precyzyjnych i żywych kolorów,

Nie da się ukryć, że śledzenie losów ulubionych bohaterów na takim sprzęcie, to czysta przyjemność.

Przydatne funkcje

Samsung The Freestyle pozwala na wyświetlanie treści urządzenia mobilnego na dużym ekranie. Wystarczy wyposażyć się w aplikację SmartThings i wybrać interesujące treści. To nie koniec. Samsung ułatwił dostęp do ulubionych treści, dzięki funkcji Smart TV. Użytkownicy z pewnością docenią funkcję Dotknij i Wyświetl. Na co pozwala? A no, na przesyłanie filmów, muzyki ze smartfona na projektor. Wystarczy jedno kliknięcie. Tak, to takie proste. Co ciekawe, Samsung SP-LSP3B dostosowuje wielkość wyświetlanego obrazu do danego miejsca. Wystarczy zmniejszyć skalę do 50% i cieszyć się ekranem o przekątnej od 30 do 100”. No dobrze, a co z dźwiękiem? Spokojnie. Projektor firmy Samsung posiada wbudowany 5-watowy głośnik o wysokiej jakości dźwięki 360o. Oglądanie filmów, przy takiej jakości dźwięku to czysta przyjemność. Na koniec, musimy wspomnieć o opcji parowania urządzeń. Samsung The Freestyle SP-LSP3B można połączyć z telewizorami Samsung i jednocześnie oglądać telewizję w wybranym pomieszczeniu.

Projektor czy telewizor? Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.