Sony 46hx820. Duży potrafi więcej?

W przypadku telewizora Sony 46hx820 można z czystym sumieniem powiedzieć, że duży potrafi więcej. Dodatkowo wyróżnia go niebywała elegancja (obiekt kobiecych westchnień). 46-calowy wyświetlacz to optymalny rozmiar matrycy, który sprawdzi się w każdym pomieszceniu. Bardzo cienka ramka i głębokość zaledwie 2,7 cm sprawiają, że model ten idealnie komponuje się zarówno w oszczędnie, jak i bogato urządzonym pokoju.

Wysoką jakość obrazu zapewnia standardowa rozdzielczość 1920 x 1090 Full HD z podświetleniem krawędziowym. Nawet jeżeli jakość emitowanych progarmów jest niska (kablówka/nagrania z telefonu), model ten programowo ją podniesie, a także pozwoli skonwertować obraz 2D do 3D. W kwestii dźwięku czeka nas również miła niespodzianka dzięki zainstalowaniu dodatkowego frontalnego głośnika. Brzmienie i moc fonii przypomina jakością małe zestawy audio.

Sony 46hx820 jest też mocno zintegrowany z siecią www dzięki modułowi wi-fi. Daje nam pełną swobodę surfowania po Internecie poprzez wbudowaną przeglądarkę, a także możliwość korzystania ze Skype i wielu innych przydatnych aplikacji multimedialnych. Bardzo prosta jest również integracja z komputerem pozwalająca na wyświetlanie plików prosto na ekranie i nagrywanie interesujących nas programów, np. na pendrive.

Sony 46hx820 posiada wiele przydatnych i ciekawych funkcji. Na koniec chcielibyśmy podkreślić jeszcze jeden pożądany element – niska cena, tylko w sklepie matrixmedia.pl.