Sony KDL-55HX850 telewizorem roku 2012-2013

telewizor sony KDL-55HX850

Jak co roku EISA przyznała laury dla elektronicznych gadżetów roku. Wśród wielu również bardzo specjalistycznych nominacji znalazło się miejsce na „Telewizor Roku”. Europejskie Stowarzyszenie Dziennikarzy przyznało główną nagrodę w tej kategorii właśnie telewizorowi Sony 55hx850. Decyzja nie wydaje się zaskakująca zważywszy na ogromne zainteresowanie modelem, który okazał się być wyjątkowo udany. Sony KDL-55hx850 został nagrodzony już wielokrotnie, także przez naszych rodzimych testerów, którzy przeprowadzili bardzo merytoryczne i bezstronne testy. Dlaczego Sony 55hx850 wyróżnia się tak bardzo z serii HX?

Sony KDL-55HX850 gwarancją wysokiej jakości obrazu

Telewizor KDL55HX850 to wysokiej jakości model wyświetlający obraz w technologii 2D i wyjątkowej technologii 3D. Wyposażony jest w ekran o przekątnej 55 cali wyświetlający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080p przy odświeżaniu 200 Hz. KDL55HX850 posiada specjalnie zaprojektowaną matrycę w technologii LED, która zawsze wyświetla obraz wysokiej jakości o wysokim kontraście i barwach zachwycających każdego użytkownika.

KDL-55HX850 dzięki predefiniowanym trybom obrazu umożliwia idealny dobór parametrów do oglądanego aktualnie obrazu. Ostre krawędzie w dynamicznych scenach, fascynująca czerń i kontrasty oraz niezmienna i zawsze idealna jakość bez względu na kąt patrzenia robią różnicę, którą oferuje marka Sony. Model emituje perfekcyjny dźwięk stereofoniczny z głośników o bardzo zadawalającej mocy, korzystając przy tym z wielu technologii nagłośnienia. Telewizor przystosowany jest do przeglądania Internetu dzięki Widgetom Bravia, stając się jednocześnie multimedialnym narzędziem, które można wykorzystać do rozrywki, nauki i pracy. Po odpowiedniej konfiguracji daje również możliwość darmowej komunikacji z całym światem dzięki aplikacji Skype.