SONY KDL-46EX650 już bez orłów tego lata…

Choć Mistrzostwa Europy w piłce nożnej są już na półmetku, nie maleje zainteresowanie zakupem telewizorów. Wiadomo przecież, że to inwestycja na lata. Jeśli ktoś wciąż jeszcze zastanawia się nad wyborem konkretnego modelu, może zainteresować go nowa propozycja firmy Sony. Stworzony w najnowszej technologii LED telewizor SONY KDL-46EX650 posiada wszystko, czego można wymagać od sprzętów w tej klasie.

SONY KDL-46EX650 – wiele możliwości

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, gdy popatrzy się na SONY KDL-46EX650, jest jego bardzo prosty, acz elegancki design. Zważywszy na to, że telewizor ten mierzy 46 cali i będzie dobrze widoczny w pomieszczeniu, należy to uznać za niewątpliwą zaletę. Prostota wyglądu w żaden sposób nie przekłada się jednak na jego możliwości. Model SONY KDL-46EX650, dysponując bardzo chwalonym przez specjalistów i (co chyba ważniejsze) użytkowników, ekranem BRAVIA o rozdzielczości 1920 X 1080, Full HD i kontrastem dynamicznym 1 000 000:1, zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających widzów.

Dobry telewizor w korzystnej cenie

Zastosowanie procesora obrazu X-Reality pozwala na osiągnięcie bardzo wygodnego kąta obrazu z pełnym nasyceniem barw wynoszącego zarówno w pionie jak i poziomie po 178 procent. Telewizor SONY KDL-46EX650 posiada oczywiście standardowe wejście USB, dzięki któremu użytkownicy nie muszą być uzależnieni od tego, co serwują im kanały telewizyjne – mogą oglądać filmy we wszystkich popularnych formatach multimedialnych, a także przeglądać zdjęcia czy słuchać muzyki. Ten model wyposażono także w technologię, która nie jest jeszcze standardem, jednak jej upowszechnienie to już zapewne tylko kwestia czasu. Mowa oczywiście o module Wi-Fi, dzięki któremu urządzenie może być podłączone do sieci i zintegrowane z innymi urządzeniami obsługującymi łączność bezprzewodową. Osoby zainteresowane zakupem nowego telewizora zainteresuje także to, że przy tak obszernym spektrum możliwości telewizor firmy SONY jest stosunkowo niedrogi. Jego cena waha się w granicach 3500 złotych, a producent stosunkowo często organizuje oferty specjalne.

PS. Bardzo przekonywująca recenzja, wszyscy w redakcji są co do tego zgodni. Poprawia humor na…lato (late).