AEG-ELECTROLUX S 72300 – nie zapomnij o szklance zmrożonej wody na lato

AEG-ELECTROLUX S 72300 DSX0 to lodówka, w której funkcjonalność i zastosowana technologia zasługują na uwagę, ponieważ jej producent – firma AEG ELECTROLUX – cały czas jest pół kroku przed konkurentami w ich doborze i zaspokajaniu potrzeb klienta.

Lodówka doskonała?

AEG-ELECTROLUX S 72300DSX0, dzięki swoim optymalnym wymiarom (140,4 x 54,5 x 60,4) i stalowo-szarym kolorze będzie idealnie pasować do każdej kuchni. Pojemność 190 kg chłodziarki i 44 kg zamrażarki bardzo ułatwi nam optymalne przechowywanie produktów. Dzięki AEG-ELECTROLUX S 72300DSX0 możemy rzadziej robić zakupy i nigdy nie zaskoczy nas halny w lodówce. Więcej szczegółów w prezentacji naszych bratanków.

 

Dzięki AEG-ELECTROLUX S 72300 zużyjesz mniej prądu!

Klasa energetyczna A++, która została zastosowana przez AEG Electrolux w tym modelu lodówki, sprawia, że roczne zużycie prądu przez AEG-ELECTROLUX S 72300DSX0 wyniesie niewiele i nie odbije się na grubości portfela. Odległości między półkami i ich rozmiary powodują, że można odpowiednio podzielić żywność, którą wkładamy do lodówki tak, żeby nie mieszać poszczególnych kategorii produktów.

Sami dobieramy temperaturę, w jakiej ma się znajdować nasze jedzenie w lodówce i zamrażarce. Chłodziarka AEG-ELECTROLUX S 72300DSX0 rozmraża się automatycznie, zamrażarka zaś manualnie.

AEG-ELECTROLUX S 72300DSX0 dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i funkcjonalności oraz wykorzystaniu materiałów będzie sprawnie i bardzo długo służyć zmrożoną wodą w upalne dni.