Zabezpiecz smartfon i smartwatch – poznaj najlepsze folie ochronne

Najlepsza folia ochronna | MatrixMedia

W dzisiejszych czasach nikt nie może obejść się bez smartfonu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie zabezpieczyć swoje urządzenie przed potencjalnym upadkiem czy zarysowaniem. W jaki sposób? A no, decydując się na zakup etui, szkła czy folii ochronnej. Nie ma co ukrywać, możliwości jest wiele. Zatem, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Waszego smartfonu? Od czego macie nas? W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam najlepsze folie ochronne, które skutecznie zabezpieczą smartfon i smartwatch. Poznajcie je. 

Najlepsza folia ochronna, czyli jaka?

Dobre pytanie. Najlepsza folia ochronna to taka, która ochroni ekran Waszego smartfonu czy smartwatcha przed zarysowaniem czy uszkodzeniami. Oczywiście wybierając najlepszą folię ochronną, należy dopasować jej rozmiar do posiadanego modelu smartfonu czy smartwatcha. Jeżeli zastanawiacie, jak przykleić folię do swojego urządzenia to możecie odetchnąć z ulgą. Większość folii ochronnych dostępnych na rynku można przykleić samodzielnie. No dobrze, to chyba odpowiedni moment, aby przedstawić Wam propozycje najlepszych folii ochronnych dla smartfonów. Gotowi? Zaczynamy!

 

Folia ochronna antybakteryjna PanzerGlass do Samsung Galaxy S22 Ultra

PanzerGlass do Samsung Galaxy S22 Ultra to nasza pierwsza propozycja folii, która skutecznie ochroni zakrzywiony ekran Samsung Galaxy S22 Ultra. Aby tego było mało, opisywana folia wspiera działanie czytnika linii papilarnych. W efekcie użytkownicy nie muszą się obawiać o gorszą czułość panelu dotykowego. Warto podkreślić, że powłoka folii została pokryta antydrobnoustrojową substancją, która jest odporna na zarodniki bakterii, jak i grzybów.

 

Folia ochronna 3MK SILVERPROTECTION+ Samsung Galaxy S22

3MK SILVERPROTECTION+ Samsung Galaxy S22 to zdecydowanie najlepsza folia ochrona na smartfona. Dlaczego? Cóż, opisywana folia dba nie tylko o bezpieczeństwo urządzenia, ale również dzięki powłoce antymikrobowej (tj. opartej na nanocząsteczkach srebra), folia zabija 99% znanych bakterii, grzybów, pleśni oraz wirusów. Co więcej, powłoka działa przez 24 godziny i to 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chodzi o wytrzymałość, to wielowarstwowa struktura folii ochronnej 3MK SILVERPROTECTION+ Samsung Galaxy S22 zapewnia większą odporność na potencjalne uszkodzenia. Wisienką na torcie jest powłoka Self-Heal, która umożliwia naprawę niewielkich uszkodzeń czy zarysowań i to w trakcie użytkowania smartfonu. Warto podkreślić, że opisywana folia otrzymała atest PZH praz certyfikat RoHS.

 

Folia ochronna 3MK HARDGLASS MAX do Samsung Galaxy S22 Ultra

Bez wątpienia folia ochronna 3MK HARDGLASS MAX do Samsung Galaxy S22 Ultra wyróżnia doskonała wytrzymałość. Opisywana folia może pochwalić się twardością na poziomie 9H, która została połączona z wydłużonym procesem hartowania. Aby tego było mało, producent nie zapomniał również o wzmocnieniu krawędzi.

Oczywiście Sensor-Dot™ nie zakłóci działania czytnika linii papilarnych, a dodatkowa warstwa oleofobowa ułatwia czyszczenie smartfona, a także redukuje tarcie. Co więcej, również ta folia otrzymała atest PZH oraz certyfikat RoHS.

 

Folia ochronna 3MK SILVERPROTECTION+ do Samsung Galaxy S22 Ultra

3MK SILVERPROTECTION+ do Samsung Galaxy S22 Ultra to nasza kolejna propozycja folii ochronnej, która skutecznie chroni smartfona przed uszkodzeniami, a także wirusami, bakteriami, pleśnią czy grzybami. Oczywiście to zasługa powłoki antymikrobowej, opartej o nanocząsteczki srebra. Co jeszcze? Cóż, opisywana folia może pochwalić się większą wytrzymałością. Jak to możliwe? A no, dzięki wielowarstwowej strukturze folii, która tworzy doskonały podkład antyuderzeniowy. Nic więc dziwnego, że folia otrzymała atest PZH oraz certyfikat RoHS. Skoro omówiliśmy najlepsze folie ochronne na smartfona, to chyba dobry moment, aby przedstawić Wam najlepsze folie ochronne na smartwatcha.

 

Folia ochronna antybakteryjna PanzerGlass do Samsung Galaxy Watch4 42mm

Co tu ukrywać, folia ochronna antybakteryjna PanzerGlass do Samsung Galaxy Watch4 42mm zapewnia najwyższy standard ochrony ekranu smartwatcha. Dodatkowo folia nie zakłóca czułości panelu dotykowego, a jej kształt zapewnia ochronę wszystkich krawędzi.

Aby tego było mało, opisywana folia została pokryta powłoką oleofobową, która utrzymuje ekran w doskonałym stanie, a także chroni go przed powstawaniem odcisków.

 

Folia ochronna 3MK FLEXIBLEGLASS do Samsung Galaxy Watch4 46mm

Folia ochronna 3MK FLEXIBLEGLASS do Samsung Galaxy Watch4 46mm to nasza kolejna propozycja folii, która skutecznie ochroni Wasz smartwatch przed zarysowaniem czy uszkodzeniem. Spokojnie, producent pomyślał o wszystkim. Folia została zaprojektowana w taki sposób, aby chronić wszelkie zaokrąglenia, wypukłości i oczywiście krawędzie. Z kolei elastyczna struktura sprawia, że folię Watch Protection™ można bez problemu wyginać. O jakości opisywanej folii świadczy atest PZH oraz certyfikat RoHS.

 

Folia ochronna antybakteryjna PanzerGlass do Samsung Galaxy Watch4 46mm

Folia ochronna antybakteryjna PanzerGlass do Samsung Galaxy Watch4 46mm wyróżnia się najwyższym standardem ochrony ekranu smartwatcha. Co więcej, folia zapewnia pełną czułość ekranu dotykowego! Jeśli chodzi o kształt folii, to został on dokładnie przemyślany. PanzerGlass idealnie przylega do ekranu, a także zaokrąglonych części. Co więcej, oleofobowa powłoka sprawia, że ekran Waszego smartwatcha będzie utrzymany w nienagannym stanie.

Podsumowując, jeżeli zdecydujecie się na opisane propozycje, to z pewnością Wasz smartfon oraz smartwatch będzie miał najlepszą ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. 

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego smartfonu. Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.