Basen BESTWAY – najlepszy do Twojego ogrodu

Basen Bestway | MatrixMedia

Od dłuższego czasu rozważasz zakup basenu do swojego ogrodu, który mógłby okazać się wybawieniem podczas upalnych dni. Niestety, ilość modeli dostępnych na rynku sprawia, że nie potrafisz się zdecydować. Od czego masz nas? W dzisiejszym artykule przedstawimy zalety ogrodowych basenów Bestway. Gotowi? Zaczynamy! 

Basen ogrodowy – który wybrać?

Dobre pytanie. Nie od dziś wiadomo, że basen ogrodowy wiąże się z ogromnym komfortem podczas upalnych dni, a dla najmłodszych domowników to przecież ogromna frajda! Przecież to właśnie w basenie mogą zażywać kąpieli, a przede wszystkim dobrze się bawić. Oczywiście szeroka oferta basenów na rynku nie ułatwia podjęcia decyzji. Zatem, jeżeli pragniecie, aby basen służył Wam przez kilka sezonów to powinniście rozważyć zakup basenu stelażowego. Dlaczego to dobry wybór? Tego rodzaju baseny składają się z foliowych ścian, a także stalowych ramion. Z jeden strony są wytrzymałe i mogą służyć latami. Z drugiej zaś strony, są łatwe w montażu i demontażu. Brzmi dobrze? Zatem poznajcie dwa modele basenów stelażowych Bestway.

Okrągły basen Bestway – Steel Pro MAX

Naszą pierwszą propozycją basenu do ogrodu jest basen stelażowy z filtrem 366×76 cm BESTWAY Steel Pro MAX 56416. Naturalnie nasuwa się pytanie, co wyróżnia ten konkretny model? Konstrukcja wykonania! Pozwala ona nie tylko na łatwy montaż i demontaż, ale również jest odporna na rdzę. Dodatkowo FrameLink System™ chroni łączenia konstrukcji metal-metal. W efekcie zestaw może służyć przez wiele sezonów. Nie da się ukryć, że stalowa rama zestawu Steel Pro MAX jest wytrzymała i trwała. Ergonomiczne wymiary zestawu Steel Pro MAX (3.66 m x 76 cm), w połączeniu z okrągłym kształtem basenu stelażowego sprawiają, że opisywane rozwiązanie jest stabilne i sprawdzi się w niejednym ogródku. Oczywiście, jeżeli macie obawy, jak basen wytrzyma przy waszych pociechach to możecie odetchnąć z ulgą. Ściany basenu zostały zbudowane w oparciu o technologię DuraPlus™. Co w praktyce oznacza, że są one dodatkowo wzmocnione rdzeniem siatki poliestrowej oraz dwóch warstw PVC o sporej grubości. A co z czystością i higieną wody? Spokojnie, wydajna pompa Bestway (tzn. 1249 l/h) dołączona do zestawu już oto zadba. Co więcej, konstrukcja zestawu posiada wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu. Z pewnością takie rozwiązanie ułatwi opróżnianie wody z basenu, poprzez podłączenie zaworu do węża ogrodowego.

Prostokątny basen Bestway – Steel Pro

Jeżeli posiadacie sporo miejsca w ogródku, to basen stelażowy z filtrem BESTWAY Steel Pro 56424 400x211x81 cm może spełnić Wasze oczekiwania. Wymiary opisywanego basenu (tzn. 400 x 211 cm) sprawiają, że jego użytkownicy mają pełną swobodę ruchu w trakcie wodnej zabawy. Prostokątny basen Bestway, podobnie jak Steel Pro MAX posiada wytrzymałą konstrukcję. Zapewnia ona łatwy montaż i demontaż basenu. Dodatkowo stelaż jest odporny na korozję, co przekłada się nie tylko na lepszą stabilność, ale i żywotność. O czym jeszcze powinniście wiedzieć? Bestway również w tym modelu wykorzystał technologię DuraPlus™, która dzięki materiałom wzmocnionym rdzeniem z siatki poliestrowej oraz dwóch warstw PVC o dużej grubości, przekłada się na wytrzymałość i trwałość basenu. Z kolei o czystość wody zadba pompa wraz z filtrem o wydajności 1,249 l/h. Podsumowując, jeżeli szukacie basenu do ogrodu, który zadba o Wasz komfort podczas upalnych dni, to powinniście rozważyć powyższe modele Bestway, które doskonale wypadną w niejednym ogródku.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań do ogrodu? Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.