Black Friday: sprzęt AGD – co warto kupić?

Black Friday sprzęt AGD | MatrixMedia

Klamka zapadła! Postanowiliście kupić nową pralkę, ponieważ obecny sprzęt swoje najlepsze lata ma już za sobą. Może zamiast maratonu po lokalnych sklepach, powinniście uzbroić się w cierpliwość i poczekać do Black Friday? To właśnie w tym dniu, upolujecie niezbędny sprzęt AGD i to w doskonałej cenie. Oczywiście nie musicie się ograniczać tylko do pralki. Zatem jaki sprzęt AGD, warto kupić podczas Black Friday? Podpowiadamy.

Okazje na Black Friday – upoluj sprzęt AGD

Wasza pralka nie chce się włączyć, a odkurzacz wydaje dziwne dźwięki w trakcie swojej pracy? Niestety, rzeczy się psują i czasami trzeba je zastąpić nowszym modelem. Cóż, okazja nie mogła być lepsza. Black Friday 2023 zbliża się coraz większymi krokami. Co za tym idzie, jest to doskonała okazja do kupna niezbędnego sprzętu AGD i to w rozsądnej cenie. Jeżeli nie macie bladego pojęcia jakie urządzenia wybrać, od czego macie nas? Oto lista nowoczesnego sprzętu AGD na Black Friday, który powinniście rozważyć.

Koniec z trudnymi zabrudzeniami!

Naszą pierwszą propozycją z serii sprzęt AGD na Black Friday jest pralka ładowana od frontu – Miele WSA023 WCS Active, którą z pewnością docenią zapominalscy. Dlaczego? Cóż, opisywany model pozwala na dokładanie lub wyjmowanie prania, bezpośrednio po rozpoczęciu cyklu prania. Z kolei dozownik CapDosing pozwala na optymalne dozowanie środków piorących, płynów zmiękczających, jak i innych dodatków.

Pralka MIELE WSG 663 WCS TDos&9kg to kolejna propozycja sprzętu AGD Miele, którego wyróżnia komfort obsługi. Opisywane urządzenie pozwala na inteligentne łączenie urządzeń Miele w sieć, a także dokładanie i wyjmowanie prania po rozpoczęciu cyklu. Dzięki funkcji prasowania wstępnego z parą, pralka MIELE WSG 663 WCS TDos&9kg sprawia, że ubrania są wygładzone po zakończeniu cyklu prania.

Pralka Samsung WW90T986ASH to nasza ostatnia propozycja sprzętu ładowanego od frontu, który polubicie z miejsca. Model stworzony przez Samsunga może pochwalić higieniczną parą. To właśnie ona potrafi rozprawić się z najdrobniejszym zanieczyszczeniem i to bez użycia funkcji prania wstępnego. Tymczasem, funkcja aktywnej piany pozwala usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia (np. z wina, trawy, herbaty). Nie możemy zapominać o silniku Digital Inverter, który nie tylko zapewnia ciche i wydajne działanie pralki, ale również ma bezpośredni wpływ na niezawodność działania urządzenia. Wisienką na torcie jest funkcja Speed Spray. Co takiego robi? A no, dzięki wykorzystaniu intensywnego natrysku wody, zdecydowanie przyśpiesza proces płukania.

Błyskawiczne suszenie ubrań

Suszarka z pompą ciepła MIELE TSD363 WP to domowe urządzenie, który pozwoli Wam na szybkie i skuteczne suszenie prania. Dzięki technologii EcoDry, opisywany sprzęt może obniżyć rachunki za prąd, poprzez niskie zużycie energii. Z kolei system FragranceDos sprawi, że Wasze pranie będzie pachnieć ulubionym zapachem. Pozostając w temacie przydatnych funkcji, to na uwagę zasługuje również Wash2Dry. Na co takiego pozwala? A no, na połączenie pralki i suszarki Miele w sieć, w której oba urządzenia komunikują się ze sobą. Co za tym idzie, w trakcie cyklu prania, suszarka zbiera informacje i automatycznie ustawia właściwy program suszenia – to takie proste!

Odkurzanie może być łatwe i przyjemne

Zgadza się, ale do tego zadania będzie potrzebny niezbędny sprzęt, jak na przykład  odkurzacz MIELE Complete C3 Allergy – SGFF5. Co go wyróżnia? Wiele, ale po kolei. MIELE Complete C3 Allergy – SGFF5 może pochwalić się wysoką mocą ssania, a także nożnym sterowaniem. Co więcej, zasięg do 12 m ułatwia odkurzanie większych powierzchni. Bynajmniej, nie możemy zapominać o silniku Power Efficiency, który zapewnia maksymalną wydajność urządzenia w tracie odkurzania. Aby tego było mało, opisywane urządzenie zostało wyposażone w filtr HEPA AirClean. Maksymalna higiena powietrza? Gwarantowana.

W przypadku odkurzacza uniwersalnego Karcher WD 3 V-17/4/20 1.628-101.0, docenicie go za wszechstronne zastosowanie. Okazuje się, że ten sprzęt AGD pozwala na czyszczenie na sucho oraz na mokro i to nie tylko w domu, ale również wokół domu. Oczywiście to zasługa jednoczęściowego filtra kartridżowego, którego nie trzeba wymieniać. Dodatkowo filtr jest bardzo łatwy w montażu. Co jeszcze? Cóż, opisywany model może pochwalić się funkcją wydmuchu, która rozprawi się z każdymi zanieczyszczeniami, a nawet stertą liści na ścieżce przy domu.

Prasowanie bez wysiłku

Jeśli prasowanie to Wasza znienawidzona czynność, to z pewnością powinniście lepiej poznać prasowalnicę MIELE B 995 D. Dlaczego? To urządzenie z funkcją pary pozwala na wyprasowanie sterty ubrań i to bez najmniejszego wysiłku. Oczywiście to zasługa dużej siły nacisku oraz optymalnego rozłożenia ciepła przez trzy grzałki. Na uwagę zasługuje funkcja pary, która doskonale rozprowadza parowanie i jednocześnie wygładza ubrania.

Nie schodząc z tematu, prasowalnica MIELE B 995 D została wyposażona w mechanizm łatwego składania. W efekcie, przechowywanie urządzenia nie powinno sprawiać żadnego problemu. Aby tego było mało, Miele zaprojektowało prasowalnice w taki sposób, aby jego użytkownicy mogli prasować swoje ubrania zarówno na stojąco, jak i na siedząco. Jedno jest pewne, prasowanie ubrań na opisywanym sprzęcie to ogromna oszczędność czasu.

Świeża kawa o poranku? Dlaczego nie!

Naszą ostatnią propozycją sprzętu AGD na Black Friday jest ekspres do zabudowy Miele CM 5710 Silence Brown. Dzięki funkcji OneTouch for Two możecie przygotować dwie kawy w jednym czasie. Z kolei AromaticSystem, doskonale dopasowuje parametry urządzenia, aby przygotować aromatyczną i intensywną kawę. Co jeszcze warto wiedzieć? Za pomocą opisywanego ekspresu Miele, możecie przygotować wiele gorących napojów (m.in. Ristretto, Cappuccino, Latte Macchiato, Caffe Latte).

Ekspres do zabudowy Miele CM 6560 MilkPerfection Obsidian Black to kolejna propozycja sprzętu AGD, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Ekspres pozwoli przygotować nie tylko aromatyczną kawę, ale również uzyskać kremową piankę z mleka i to dla różnych kawowych napojów. Co więcej, opisywany ekspres pozwala na stworzenie do 8 profili użytkowników, o indywidualnych kawowych preferencjach. Na uwagę zasługuje tryb zaawansowany, pozwalający na spontaniczny wybór ilości zmielonej kawy oraz wody i to w trakcie przygotowywania napoju. Aby tego było mało, urządzenie można połączyć z siecią Miele@home, która umożliwia kontrolowanie urządzenia na odległość.

Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl i wybierz urządzenia AGD dostosowane do Twoich potrzeb!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.