Co już wiemy o Samsungu Tab S3. Kiedy premiera?

Samsung Tab S3

Czekacie na nowego smartfona od Samsunga? Na pewno prędko nie nadejdzie, jednak już niedługo wszyscy fani tabletów będą mieli powód do świętowania. Na jednej z najważniejszych konferencji technologicznych, MWC w Barcelonie, ma zostać zaprezentowany Samsung Galaxy Tab S3. Czego możemy się spodziewać? Sprawdźmy!

Co nowego w Tab S3?

 

Poprzednia wersja tego tabletu zyskała dużą popularność dzięki wysokiej wydajności i praktycznym gabarytom. Wydaje się, że Galaxy Tab S3 może spełnić nasze oczekiwania w jeszcze większy stopniu. Czym charakteryzuje się nowy, mocniejszy tablet z Korei?

Samsung postarał się, byśmy nie mogli narzekać na szybkość pracy w nowym sprzęcie. Tym razem otrzymujemy aż 4GB pamięci RAM. W poprzednim modelu mieliśmy zaledwie 3. Możemy być też zadowoleni z faktu, że koreański gigant wykorzystuje szybszy procesor Snapdragon 820.

Sprawdź tablety Samsunga!

 

Gabaryty i aparaty

 

Zmianie ulegają również rozmiary. Tablet jest wyraźnie zaprojektowany dla osób, które cenią sobie lekkie i małe gadżety, które można łatwo transportować w kieszeni kurtki. Tab S3 jest mniejszy o 0,1 cala od swojego poprzednika, więc ma 9,6 cala. Producent odchudził ponadto swój nowym model o 0,5 mm. Oznacza to oczywiście, że nowy tablet będzie lżejszy, co na pewno trzeba traktować jako duży plus. Z całą pewnością jednak minusem będzie fakt, że przez uszczuplenie rozmiarów zmniejszy się również pojemność baterii. A jaki prezentuje się aparat?

Zmiany są również tutaj widoczne. Tylka kamera będzie miała znacznie większą rozdzielczość. Zamiast 8, dostaniemy 12 Mpix. Również zdjęcia wykonywane za pomocą przedniego aparatu będą znacznie lepsze, ponieważ otrzymujemy 5 Mpix.

 

Kiedy będziemy mogli kupić Samsunga Galaxy Tab S3?

 

Z całą pewnością na konferencji Mobile World Congress w Barcelonie pod koniec lutego Samsung zaprezentuje nowy tablet. Można się więc spodziewać, że w niedługim czasie trafi do sprzedaży w Korei, a potem pojawi się na półkach na całym świecie. Wiemy już, ile trzeba będzie zapłacić za Tab S3. Musicie przygotować się na koszt 2500zł, ale z całą pewnością będzie wart swojej ceny.

Sprawdź nasze tablety!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.