Co kupić dziecku na święta?

co kupić dziecku na święta

Dzieci przez cały rok czekają na święta. Wybór prezentów z tej okazji ma więc szczególne znaczenie. Razem z naszym zespołem przygotowaliśmy dla Was najciekawsze propozycje niespodzianek dla Waszych pociech. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę w tym roku, by sprawić radość Waszym dzieciom.

1. Smartwatch z lokalizacją

 

Smartwatche to jeden z popularniejszych gadżetów ostatnich miesięcy. Te urządzenia służą nie tylko temu, by informować nas o aktualnej godzinie, lecz również łączą się ze smartfonami, by wyświetlać aktualne powiadomienia. Tego rodzaju prezent służy jednak czemuś więcej. Wiele urządzeń tego typu posiada dodatkowo lokalizator, dzięki któremu zawsze będziecie wiedzieć, gdzie znajduje się Wasze dziecko. Pamiętajcie o tym, by wybrać ciekawy kolor zegarka, by był on również atrakcyjny pod względem estetycznym. Przy wyborze gadżetu należy również pamiętać o tym, by był on kompatybilny ze smartfonem, który posiada Wasze dziecko.

 

2. Tablety

 

Dzieci kochają rysować i przelewać swoje pomysły na papier. Sterta rysunków jednak szybko może ulec zniszczeniu. Ciekawą alternatywą może być w tym wypadku prosty tablet, dzięki któremu cała twórczość dziecka zostanie przeniesiona do pamięci urządzenia. Całość przypomina tablicę, po której można wygodnie pisać. To ciekawy pomysł na prezent bez wydawania ogromnej ilości gotówki. Jeśli jednak chcemy, by dziecko posiadało sprzęt multimedialny wyższej jakości, to bardzo możemy zainwestować w multimedialne tablety, na których będą one mogły korzystać z różnego typu aplikacji edukacyjnych, jak i gier.

 

3. Gogle VR

 

Wirtualna rzeczywistość to kolejny, technologiczny krok naprzód, który zyskuje na popularności. Największe firmy prześcigają się w tym, by zaproponować swoim klientom jak najbardziej realistyczne przeżycia. Jeśli nasze dziecko jest pasjonatem lub pasjonatką wirtualnej rzeczywistości, to na pewno warto pomyśleć o goglach VR, które można wykorzystać do oglądania filmów, jak i do gier. Ciekawą propozycją jest na pewno specjalny dodatek do konsoli Play Station.

 

4. Elektryczna deskorolka jak z filmu?

 

Nie można jeszcze kupić deskolotek, które unoszą się nad ziemią, jednak już dzisiaj można cieszyć się elektrycznymi deskorolkami. Jazda na nich wymaga nieco wprawy, jednak trudno wyobrazić sobie dziecko, które nie będzie zadowolone z takiego prezentu. Elektryczna deskorolka sprawdza się również doskonale jako środek transportu do szkoły.

 

Znajdź prezent dla dziecka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.