Ćwicz i wygrywaj. Znów rozdajemy opaski Samsung Galaxy Fit2!

konkurs_2

Pierwsze sportowe opaski Samsung Galaxy Fit2 zostały już rozdane, ale na tym nie kończymy. Mamy dla Was kolejne! Poprzedni konkurs był dla tych, którzy lubią zabawę słowem, a tym razem mamy coś dla tych, którzy lubią robić zdjęcia.

Co zrobić by wygrać opaskę Samsung Galaxy Fit2?

Zadanie jest proste, ale oczywiście liczy się kreatywność. Po pierwsze – trzeba udostępnić post o konkursie Matrixmedia.pl na swojej tablicy na Facebooku. Po drugie – należy zrobić zdjęcie miejsca, w którym najczęściej ćwiczycie. I po trzecie – opublikować to zdjęcie w komentarzu pod postem o konkursie na profilu Matrixmedia.pl. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 16 listopada. Po pierwszy konkursie wiemy już, że jesteście kreatywni i stać Was na wiele, więc… do dzieła! Zwycięzców poznacie oczywiście na naszym blogu.

Samsung Galaxy Fit2 – wygodna opaska dla aktywnych

Samsung Galaxy Fit2 to idealna propozycja dla osób aktywnych. Opaska została jednak zaprojektowana tak, by można ją wygodnie nosić przez cały dzień. Posiada wcięcie w pasku, które zapobiega gromadzeniu się potu. Ma zaledwie 11,1 mm grubości, wyświetlacz Amoled o przekątnej 1,1 cala i zakrzywione szkło 3D.

Elegancki design to oczywiście duży plus Samsung Galaxy Fit2, ale nie to jest najważniejsze. Nowy smartband koreańskiego giganta to przede wszystkim jego możliwości. Urządzenie automatycznie wykrywa aż pięć rodzajów treningów: bieganie, spacery, trening dynamiczny, trening na orbitreku i wiosłowania. Pozwala też monitorować czas, tętno, spalone kalorie i inne parametry. Opaska gwarantuje także wodoodporność na poziomie 5 ATM do głębokości 50 m.

Za pomocą aplikacji Samsung Health nowa opaska może także automatycznie monitorować poziom stresu oraz sen. I co ważnie nie trzeba też pamiętać o częstym ładowaniu. Jak zapewnia producent bateria Galaxy Fit2 wytrzymuje nawet 21 dni (15 dni przy typowym użytkowaniu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.