Dzień Darmowej Dostawy 2020

dzien-darmowej-dostawy

Łatwe i sprawne zakupy, a do tego bez kosztów dostawy. Wystarczy wybrać towar w internetowym sklepie i zamówić, a dotrze on do nas bez dodatkowych opłat. Poniedziałek, 7 grudnia, to Dzień Darmowej Dostawy 2020.

Na czym polega Dzień Darmowej Dostawy?

Podstawowy celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest promocja zakupów przez internet. Wystarczy wybrać sklep, który bierze udział w akacji – np. MATRIXMEDIA.PL. Później zamówić wybrany towar i cieszyć się zakupami bez dodatkowych opłat za dostawę. Dzięki promocji w Dzień Darmowej Dostawy można więc sporo zaoszczędzić. Wszelkie zakupy w tym dniu są bowiem dostarczane bez kosztów transportu do domu klienta, czy pod wskazany przez niego adres.

Kiedy wypada Dzień Darmowej Dostawy 2020?

Dzień Darmowej Dostawy to cykliczne wydarzenie, ale w kalendarzu ma charakter „ruchomy”. Oznacza to, że każdego roku przypada w innym terminie. Zawsze jednak organizowane jest po wielkim szale zakupów związanym z Black Friday i Cyber Monday, ale jeszcze przez świąteczną wyprzedażą Boxing Day. Zazwyczaj w pierwszy tygodniu grudnia. W tym roku ta akcja wypada 7 grudnia.

Okazja do zakupy świątecznych prezentów

Dzień Darmowej Dostawy to możliwość zakupów przez internet bez opłat za przesłanie towaru. Dla wielu osób to również doskonała okazja do zrobienia świątecznych zakupów. Pierwsze prezenty pod choinkę będą dzięki temu tańsze. Trzeba jednak pamiętać, że w niektórych sklepach klienci nie muszą pokrywać kosztów dostawy dopiero po przekroczeniu ustalonej kwoty za zakupy. Zwykle jednak te limity nie są zbyt wysokie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.