Elektronika na święta

elektronika na święta

 

Elektronika na święta może stanowić idealny prezent, który zyska uznanie osób najmłodszych oraz dorosłych. Jako, że okres świąteczny zbliża się wielki krokami, a prezenty jeszcze nie zostały zakupione, warto pomyśleć o podarunku, który może być używany przez wszystkich domowników lub też posłuży długie lata. Elektronika na święta to nie tylko zabawki, ale również urządzenia, które mogą być niezwykle użyteczne w Waszych domach. Bardzo popularne są konsole do gier, np. Playstation 3. Dzięki padom move każdy członek rodziny pozostaje w ciągłym ruchu. Jest to doskonała forma spędzania wspólnego czasu. Poniżej przedstawione zostaną propozycje na elektroniczny prezent, który z całą pewnością może znaleźć się pod choinką.

Kino domowe, konsola, a może słuchawki?

Kino domowe SONY BDV-NF720  niejedną osobę może wprowadzić w stan zachwytu. Doskonała jakość obrazu i towarzyszące jej funkcje dźwięku przy programach takich jak sport, film czy muzyka na pewno zyskają uznanie. Kino domowe pozwoli cieszyć się wspólnym oglądaniem filmów w formacie XviD, HD czy MPEG.

Konsola SONY PSP E1004 Street + Auta 2 posiada 4,3-calowy ekran z 16,7 milionami kolorów. Jako przenośna konsola do gier może być wykorzystywana wszędzie, zarówno w domu jak i podczas podróży.

Słuchawki SONY MDR-DS6500 z całą pewnością przydadzą się, kiedy zapragniesz chwili muzycznego relaksu. Przenoszą one dźwięki w zakresie 12 do 22000 Hz, co sprawia, że pełen zakres częstotliwości jest słyszalny dla ludzkiego ucha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *