Elektronika na święta

elektronika na święta

 

Elektronika na święta może stanowić idealny prezent, który zyska uznanie osób najmłodszych oraz dorosłych. Jako, że okres świąteczny zbliża się wielki krokami, a prezenty jeszcze nie zostały zakupione, warto pomyśleć o podarunku, który może być używany przez wszystkich domowników lub też posłuży długie lata. Elektronika na święta to nie tylko zabawki, ale również urządzenia, które mogą być niezwykle użyteczne w Waszych domach. Bardzo popularne są konsole do gier, np. Playstation 3. Dzięki padom move każdy członek rodziny pozostaje w ciągłym ruchu. Jest to doskonała forma spędzania wspólnego czasu. Poniżej przedstawione zostaną propozycje na elektroniczny prezent, który z całą pewnością może znaleźć się pod choinką.

Kino domowe, konsola, a może słuchawki?

Kino domowe SONY BDV-NF720  niejedną osobę może wprowadzić w stan zachwytu. Doskonała jakość obrazu i towarzyszące jej funkcje dźwięku przy programach takich jak sport, film czy muzyka na pewno zyskają uznanie. Kino domowe pozwoli cieszyć się wspólnym oglądaniem filmów w formacie XviD, HD czy MPEG.

Konsola SONY PSP E1004 Street + Auta 2 posiada 4,3-calowy ekran z 16,7 milionami kolorów. Jako przenośna konsola do gier może być wykorzystywana wszędzie, zarówno w domu jak i podczas podróży.

Słuchawki SONY MDR-DS6500 z całą pewnością przydadzą się, kiedy zapragniesz chwili muzycznego relaksu. Przenoszą one dźwięki w zakresie 12 do 22000 Hz, co sprawia, że pełen zakres częstotliwości jest słyszalny dla ludzkiego ucha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.