Halloweenowa impreza? Tylko z najlepszym sprzętem!

Sprzęt na halloweenową imprezę | MatrixMedia

Klamka zapadła! W tym roku organizujecie halloweenową imprezę, którą Wasi znajomi zapamiętają na bardzo długo. Oczywiście motyw przewodni już dawno wybrany, straszne dekoracje zamówione, a przekąski? Cóż, trzeba je tylko przygotować na czas. Pozostaje jeszcze tylko jedna kwestia do ogarnięcia, czyli wybór muzycznego sprzętu. Nie mogliście trafić lepiej. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam kilka imprezowych propozycji, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas halloween. Poznajcie je.

Jaki sprzęt na halloweenową imprezę?

Jeżeli rozglądacie się za najlepszym sprzętem na halloweenową imprezę, to w pierwszej kolejności powinniście zastanowić się, co planujecie robić w trakcie przyjęcia. Dlaczego to tak ważna informacja? Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia organizacja może sporo ułatwić. Przykładowo, jeśli pragniecie zorganizować karaoke, to dobrze by było wyposażyć się w mikrofon, głośnik, a nawet projektor. No dobrze, skoro już wiecie jaki kierunek macie mniej więcej obrać, to chyba dobry moment, abyśmy przedstawili kilka propozycji najlepszego sprzętu na halloweenową imprezę. Gotowi? Zaczynamy!

Jeden projektor, wiele możliwości

Naszą pierwszą propozycją sprzętu na halloweenową imprezę jest projektor Samsung The Freestyle SP-LSFF3C, który z pewnością umili Wam wielogodzinną rozrywkę w gronie najbliższych osób. Z pewnością docenicie jego estetykę wykonania, a także ergonomiczne wymiary. Dlaczego? The Freestyle SP-LSFF3C idealnie mieści się w dłoni. W efekcie możecie go zabierać w dowolne miejsce. Oczywiście opisywany model ma znacznie więcej do zaoferowania.

Dobrym przykładem jest obrotowy design, który pozwala na wyświetlanie filmów czy zdjęć na dowolnej powierzchni i to niemal pod każdym kątem. Jak to możliwe? A no, dzięki kompaktowej, obrotowej obudowie oraz stabilizującej podstawie.

Aby tego było mało, The Freestyle SP-LSFF3C może pochwalić się mocnym głośnikiem o mocy 5 watów, który przekłada się na wysoką jakość dźwięku 360o. Z kolei autokorekta efektu trapezu automatycznie koryguje przekrzywiony obraz i z miejsca dopasowuje go do wybranej powierzchni.  Co jeszcze? Bądź, co bądź polubicie się z funkcją automatycznego wyostrzenia dla wyraźnych obrazów oraz funkcją automatycznego poziomowania. Jedno jest pewne, jeżeli wybierzecie projektor The Freestyle SP-LSFF3C będziecie czerpać przyjemność z oglądania zarówno w domu, jak i w plenerze.

Impreza dopiero się rozkręca

Zestaw Muzyczny SONY MHC-V13 to z pewnością sprzęt, który rozkręci niejedną imprezę. Jak to możliwe? Cóż opisywany zestaw został wyposażony w potężne wysokowydajne głośniki wysokotonowe, którym wtóruje głośnik basowy, poprawiający czystość brzmienia, a przy okazji zwiększa poziom ciśnienia akustycznego. Takie połączenie sprawia, że zestaw Sony MHC-V13 sprawdzi się zarówno w dużych jak i małych pomieszczeniach.

Pozostając w temacie imprezowym, zdajemy sobie sprawę jak ważny jest odpowiedni nastrój. W tym miejscu możemy Was nieco zaskoczyć. Dlaczego? Okazuje się, że wielokolorowe oświetlenie głośnika Sony MHC-V13 synchronizuje się z rytmem muzyki. Nie da się ukryć, że taki pokaz świetlny na pewno zostanie zapamiętany przez gości i to na długo.

Z kolei zestaw muzyczny SONY MHC-V73D może pochwalić się czterema głośnikami wysokotonowymi oraz wydajnymi tubowymi głośnikami średniotonowymi typu „mid horn”. Takie połączenie sprawia, że odtwarzana muzyka jest wyraźna w niemal całym pomieszczeniu. Brzmienie pozostaje czyste, a ciśnienie akustyczne utrzymuje się w bardzo ważnym paśmie tonów średnich. Wisienką na torcie jest zwężający się kanał bass reflex, który sprawia, że bas jest nie tylko słyszalny, ale i odczuwalny z dużej odległości.

Oczywiście nie możemy zapominać o technologii DSP, wykorzystanej w zestawie muzycznym Sony MHC-V73D. Co takiego robi? A no, tworzy niemal festiwalowy klimat.  Aby tego było, Sony MHC-V73D to zestaw, który możecie obsługiwać za pomocą gestów.

Jeszcze dłuższe imprezowanie

Bezprzewodowy głośnik przenośny Sony SRS-XG500 to ciekawa propozycja sprzętu muzycznego do domu, na plażę, basen i wiele więcej. Jak to możliwe? Cóż, opisywany bezprzewodowy głośnik Sony jest odporny na wodę i pył (tj. stopień ochrony przed wodą i pyłem – IP66). Z kolei wydajny akumulator pozwala na 30 godzin nieustannej zabawy.

Aby tego było mało, funkcja szybkiego ładowania w niespełna 10 minut zagwarantuje Wam 3 godziny zabawy – to takie proste!

Skoro umówiliśmy funkcjonalność głośnika, to chyba dobry moment, aby porozmawiać o jego mocy, a głośnik XG500 ma się czym pochwalić. Urządzenie zostało wyposażone w wydajną jednostkę wysokotonową i membrany bierne – X-Balanced Speaker Unit. Takie połączenie to synonim potężnego dźwięku, podczas każdej imprezy.

Bezprzewodowy głośnik przenośny SONY SRS-XG300B również odnajdzie się w każdym miejscu i sytuacji. Niemniej, to co odróżnia go od głośnika XG500 to jednostka głośnikowa X-Balanced Speaker Unit, która w odróżnieniu od innych urządzeń nie ma kształtu koła. W efekcie głośnik charakteryzuje się większym ciśnieniem akustycznym, przy okazji poprawiając jakość dźwięku.

Wisienką na torcie jest funkcja Live Sound. To właśnie ona sprawia, że uczestnicy imprezy czują się jak na prawdziwym koncercie z muzyką na żywo. Jeżeli chodzi o pracę głośnika XG300B, to na jednym ładowaniu możecie słuchać ulubionych piosenek przez 25 godzin.

Dźwięk dopasowany do przestrzeni

Soundbar SONY HT-X8500 to nasza propozycja sprzętu na imprezę halloweenową, którą polubicie z miejsca. To co wyróżnia opisywany model to stymulowany 7.1.2-kanałowy dźwięk przestrzenny Vertical Surround Engine. Dzięki niemu użytkownicy mogą słuchać dźwięku Dolby Atmos® i DTS:X®. Aby tego było mało, technologia DPS pozwala na stworzenie kinowego brzmienia. Jak to możliwe? A no, za sprawą dwóch przednich głośników.

Podobnym sposobem działa System Digital Signal Processing, który przekształca zwykły dźwięk stereo w dźwięk przestrzenny. Wystarczy jedno kliknięcie na pilocie i możecie poczuć się jak w kinie.

Z kolei soundbar Samsung HW-Q930B wyróżnia kinowe brzmienie Dolby Atmos i to bez jakichkolwiek przewodów. Na dodatek wielokanałowy dźwięk przestrzenny 9.1.4 sprawia, że dźwięk będzie Was otaczał niemal z każdej strony. Rzecz jasna o harmonijne brzmienia soundbara i telewizora zadba funkcja Q-Symphony. To właśnie ona „paruje” głośniki telewizora z głośnikami soundbara. Intensywne wrażenia podczas oglądania? Gwarantowane!

Naszą ostatnią propozycją imprezowego sprzętu jest soundbar Samsung HW-Q990C, który z pewnością dorównuje powyższej konkurencji. Ten model również posiada bezprzewodowy Dolby Atmos oraz funkcję Q-Symphony. Zatem, co go wyróżnia? To proste, wielokanałowy dźwięk przestrzenny 11.1.4, który rozprowadza brzmienie z każdej strony. W efekcie oglądanie ulubionych filmów czy seriali będzie jeszcze bardziej realistycznym przeżyciem. Nie możemy pominąć funkcji dźwięku dopasowanego do przestrzeni+. Jakby nie patrzeć, to właśnie ta funkcja sprawia, że soundbar Samsung HW-Q990C automatycznie rozpoznaje otoczenie, w którym się znajduje, aby następnie dopasować zasięg i ton dźwięku.

Najlepszy sprzęt na imprezę? Poznajcie ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.