Jaki energooszczędny telewizor kupić w 2016 roku?

Jaki energooszczedny telewizor

Prąd to najdroższy przekaźnik energii wykorzystywany w naszych domach, a duże kineskopowe telewizory potrafiły naprawdę solidnie z niego korzystać. Na szczęście wraz z nadejściem rewolucji w postaci telewizorów LED pojawiły się urządzenia o wysokich klasach energetycznych. Dzięki nim nasze rachunki za energię elektryczną znacznie się obniżyły. Zastanawiasz się jaki energooszczędny telewizor kupić w 2016 roku? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Telewizor Samsung UE48JU6500

Jeden z tańszych dostępnych na rynku telewizorów OLED (z zakrzywionym ekranem), obsługujących rozdzielczość 4K i cechujący się jednocześnie klasą energetyczną A+. Wysoką jakość obrazu zapewnia technologia Ultra Clear Panel, dzięki której na zawsze pożegnasz się ze smużeniem ekranu. W zamian ujrzysz zawsze wyraźny krystalicznie czysty obraz. Ponadto urządzenie pozwalająca na skalowanie kanałów o niższej rozdzielczości do jakości UHD (3840×2160 pikseli). To, co dodatkowo wyróżnia telewizor Samsung UE48JU6500 pośród innych energooszczędnych telewizorów 4K w 2016 roku to możliwość obsługi ruchami dłoni i sterowanie w taki sposób wskaźnikiem kursora w menu.

SONY KDL-50W809C

Urządzenie o klasie energetycznej A+, cechujące się najpopularniejszym standardem rozdzielczości Full HD (1920×1080), pozwalający cieszyć się najwyższej jakości obrazem z odtwarzacza Blu-ray i telewizji cyfrowej. To, co wyróżnia SONY KDL-50W809C na tle innych podobnych urządzeń to aktywna technologia 3D. Jej działanie opiera się na naprzemiennym wyświetlaniu obrazu docierającego do prawego i lewego oka. Zapewnia ona wysoką jakość materiałów, możliwych do wyświetlenia w trójwymiarze. Ponadto, Sony KDL-50W809C to telewizor, w którym zainstalowany został system operacyjny Android TV. Zestawiając urządzenie z aplikacjami, uruchamianymi na Twoim smartfonie, możesz bez problemu urządzić w swoim salonie prawdziwe centrum rozrywki.

Samsung UE28J4100

Tania propozycja dla osób, które szukają niedużego telewizora do sypialni. Samsung UE28J4100 posiada to telewizor LED o przekątnej 28”, obsługujące rozdzielczość 1366×768 pikseli, dzięki czemu sprawdzi się doskonale również w charakterze monitora do komputera. Technologia Wide Color Enhancer Plus sprawia, że paleta kolorów jest wyjątkowo realistyczna, a Hyper Real Picutre Engine optymalizuje w czasie rzeczywistym obrazy HD, aby uzyskać jak najwyższą jakość dźwięku. Zastanawiasz się, jaki energooszczędny telewizor kupić w 2016 roku tak, aby służył Ci na długie lata?

Skontaktuj się z konsultantami MatrixMedia, którzy doradzą Ci w wyborze telewizora!

Zapytaj o szczegóły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.