Lustrzanka Sony SLT-A58K – dlaczego warto ją kupić?

sprawdź parametry techniczne SONY SLT-A58K

Nie jesteś profesjonalnym fotografem, ale marzysz o robieniu zdjęć, którymi będziesz mógł się chwalić nie tylko w gronie znajomych? Przedstawiamy Ci lustrzankę Sony SLT-A58K – aparat cyfrowy, dzięki któremu z łatwością utrwalisz każdy moment.

Parametry techniczne Sony SLT-A58K

Najnowszy produkt japońskiego przedsiębiorstwa charakteryzuje się rozdzielczością matrycy na poziomie 20.1 megapikseli, dzięki czemu obrazy wyświetlane na ekranie Full HD i 4K nie tracą nic ze swojej szczegółowości. Dodatkowo w aparacie SLT-A58K producent udostępnia także możliwość nagrywania filmów w popularnym formacie AVCHD, umożliwiającym później obejrzenie materiału na komputerze czy odtwarzaczu Blu-Ray (w tym na konsolach Playstation 3 i Playstation 4). Matryca Exmor w technologii BSI pozwala na uzyskanie fotografii i filmów o wyjątkowo niskim poziomie szumów, a zaawansowany procesor obrazu BIONZ zapewnia jeszcze wyższą czułość aparatu. Ponadto lustrzanka wyposażona została w wyświetlacz w formacie 4:3 o przekątnej 2,7 cali, który w łatwy sposób pomoże Ci wybrać jak najlepszy kadr, przeglądać zdjęcia i zmieniać ustawienia według własnych potrzeb. Aparat zasilany jest za pomocą wymienialnego akumulatora litowo-jonowego o pojemności 1600 mAh, który na jednym ładowaniu umożliwia wykonanie ponad 700 fotografii bez korzystania z lampy błyskowej.

Traf na odpowiedni moment

Lustrzanka charakteryzuje się bardzo szybkim czasem pracy – zrobienie zdjęcia trwa sekundę. Boisz się, że wykonasz je za szybko lub najważniejsze zacznie się dziać dopiero po wykonaniu fotografii? Sony SLT-A58K umożliwia zrobienie serii ostrych, wyraźnych zdjęć z prędkością 5 klatek na sekundę. Wysoka jakość jest dodatkowo wzmacniania przez wbudowany w korpus system stabilizacji obrazu SteadyShot Inside. Koryguje on skoki obrazu, wynikające z drżenia ręki zarówno podczas robienia zdjęć, jak i realizowaniu materiału filmowego. Zastosowane technologie sprawią, że nie będziesz musiał się martwić zamazanymi fotografiami, spowodowanymi szybko poruszającym się obiektem.

Warto zwrócić uwagę na pochodzącą z wyższej półki lustrzankę Sony ILCA-77M2, która w porównaniu do SLT-A58K posiada rozszerzoną funkcjonalność: technologię NFC i moduł Wi-Fi, a ponadto cechuje się wyższą rozdzielczością oraz większym ekranem. Różnice są jednak stosunkowo nieznaczne, dlatego w przypadku SLT-A85K nie sposób nie docenić stosunku ceny do jakości. Szukasz idealnego aparatu fotograficznego dla siebie? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Sprawdź naszą ofertę FOTO i kamery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.