Mp3 dla dziecka do szkoły

Mp3 dla dziecka do szkoły

Jeżeli Twoje dziecko ma dosyć długą trasę do szkoły lub przebywa po zajęciach w świetlicy, to dobrym pomysłem będzie podarowanie mu odtwarzacza mp3, który umili czas i rozwinie zainteresowania muzyką. W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na pytanie, jaki player mp3 kupić dziecku do szkoły

Pierwsza propozycja – SONY NWZ-E384L

Jako pierwszy odtwarzacz mp3 dla dziecka do szkoły przedstawimy SONY NWZ-E384L, który cechuje się nieskazitelnym dźwiękiem i dużą wytrzymałością akumulatora. Odtwarzacz firmy SONY zapewnia komfort w każdej, nawet bardzo krótkiej podróży. SONY NWZ-E384L to odtwarzacz mp3/wideo posiadający wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 4,5 cm w rozdzielczości QQVGA (128 x 160 pikseli), z wbudowaną pamięcią 8 GB oraz akumulatorem pozwalającym na 30 godzin nieprzerwanej przyjemności słuchania ulubionych muzycznych kolekcji. Technologia Clear Bass i Clear Stereo zadba o czystość dźwięku. W komplecie ze słuchawkami dousznymi. W eleganckim, chabrowym kolorze.

Propozycja numer 2, czyli SONY NWZ-B183F L

Drugi odtwarzacz mp3 dla dziecka do szkoły, jaki proponujemy, to SONY NWZ-B183F L

To, co odróżnia SONY NWZ-B183F L od innych odtwarzaczy, to charakterystyczne wzornictwo i aluminiowie wykończenie, które zwiększa wytrzymałość i nadaje lekkości. Sama w sobie mp3 waży tylko 30 gram. Dzięki funkcji Bass Boost wzmacniającej niskie tony możesz cieszyć się odtwarzaniem muzyki na bardzo dobrym poziomie. 4 GB pojemności pozwalają na zgranie mniej więcej aż 900 utworów! Akumulator wytrzymuje 20 godzin pracy oraz posiada funkcję „szybkie ładowanie”, która pozwoli Ci na odtwarzanie muzyki po 3 minutach ładowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.