Najmniej awaryjne pralki. Jaką wybrać dla rodziny?

Najmniej awaryjne pralki | MatrixMedia

Pralka to nieocenione urządzenie w każdym domu. Niestety, gdy awaria pralki, goni kolejną awarię, to oznacza tylko jedno – trzeba ją wymienić na nowszy model i właśnie to, was spotkało. Odwiedziliście już kilka sklepów, ale ilość dostępnego sprzętu nie ułatwił podjęcia decyzji. Dobrze by było, aby nowa pralka miała przydatne funkcje. Na czym zależy wam najbardziej? Szukacie sprzętu, który posłuży wam latami. Cóż, trafiliście w odpowiednie miejsce. W dzisiejszym artykule skupimy się na najmniej awaryjnych pralkach.

 O czym należy pamiętać przy zakupie pralki?

Dobre pytanie. W pierwszej kolejności warto dostosować pojemność bębna do liczby członków rodziny. Wiadomo, że im liczniejsza rodzina, tym więcej prania. Dobrze jest również zwrócić uwagę na rodzaj programów. Niektóre z nich mogą być zbawienne przy trudnych zabrudzeniach. Co jeszcze? Prędkość wirowania, poziom emitowanego hałasu również ma znaczenie. Poziom zużycia energii i wody danego urządzenia to także cenna informacja, która może mieć wpływ na domowy budżet. Właściciele małych łazienek powinni zwrócić uwagę na wymiary urządzenia. Powód? Pralki ładowane od góry mogą zaoszczędzić sporo miejsca.

Najmniej awaryjne pralki

Nasz ranking najmniej awaryjnych pralek zaczynamy od modelu WW80TA026AH, który został stworzony przez firmę Samsung. To urządzenie może pochwalić się bębnem o pojemności 8 kg. Pralka WW80TA026AH rozprawi się z każdą, nawet najtrudniejszą plamą. Jak to możliwe? A no, za sprawą programu z funkcją pary. Zapewnia ona wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń i to bez konieczności prania wstępnego. Na uwagę zasługuje również funkcja aktywnej piany. Co takiego robi? Poprzez wstępne namaczanie w aktywnej pianie, potrafi doprać nawet najtrudniejsze plamy (np. z wina, trawy).

Koniec z czyszczeniem szuflady

Jeżeli kiedykolwiek musieliście czyścić szufladę na detergenty po każdym cyklu, to z pralką Samsung WW80TA026AH już nie będziecie mieli takiego problemu. Specjalna szuflada StayClean została wyposażona w system przepłukiwania wodą. Szuflada jest wolna od pozostałości środków piorących czy innych osadów, po każdym praniu. Z kolei program czyszczenia bębna, usuwa nieprzyjemny zapach i to bez użycia jakichkolwiek detergentów. Co ciekawe, pralka samodzielnie informuje o konieczności czyszczenia bębna. Co jeszcze warto wiedzieć? Pralka Samsung WW80TA026AH może pochwalić się silnikiem Digital Inverter. Dzięki wykorzystanej technologii (m.in. bezszczotkowa konstrukcja silnika) pralka jest nie tylko wydajna, ale i bezawaryjna!

Pralka Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg

Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg to pralka ładowana od przodu o 9 kilogramowym wsadzie. Urządzenie jest synonimem oszczędnego i szybkiego prania. Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg została wyposażona w przycisk TwinDos, czyli automatyczne dozowanie środków piorących. O odpowiednie proporcje detergentów zadba CapDosing. Z kolei dotykowy wyświetlacz ComfortSensor pozwoli na szybkie wybranie ulubionego cyklu prania, a jest w czym wybierać. Pralka Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg posiada aż 12 programów prania:

 • Koszule,
 • Poduszki,
 • Outdoor,
 • Automatic Plus,
 • Firanki,
 • Wełna,
 • Jedwab,
 • Impregnacja,
 • Tkaniny bardzo delikatne,
 • Nowe tkaniny,
 • Odzież sportowa,
 • Puch/pościel z pierza.

Użytkownicy tego modelu polubią się z funkcją „plamy”, usuwającą najtrudniejsze zabrudzenia. Co ciekawe, pralka Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg pozwala na wydajne pranie pojedynczych sztuk ubrań. Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnej technologii prania PowerWash. Z kolei program QuickPowerWash wypierze pranie w zaledwie 49 minut. O odpowiednią pielęgnacje ubrań zadba bęben SoftCare. Jego struktura plastra miodu sprawia, że pranie jest traktowane niezwykle delikatnie.

Pralka Miele WSD663 WCS TwinDos

Miele WSD663 WCS TwinDos to najbardziej wytrzymała pralka o wsadzie 8 kg. Bęben SoftCare dba o właściwą pielęgnacje prania. Jak to możliwe? A no, za sprawą swojej struktury plastra miodu. Dzięki TwinDos i Miele@home, urządzenie pozwala na inteligentną pielęgnację prania w odpowiedniej cenie. Z kolei CapDosing dozuje środki piorące w odpowiednich proporcjach. Ta niezawodna pralka została wyposażona w ochronę przed zalaniem oraz czujniki Watercontrol System. Nadzorują one dopływ wody i jej niespodziewane wypływy. Pralka MIELE WSD663 WCS TwinDos posiada dotykowy wyświetlacz DirectSensor, który z łatwością pozwoli wybrać interesujące programy prania (m.in. Koszule, Wełna, Impregnacja, Tkaniny bardzo delikatne). Zapominalscy z pewnością docenią funkcję AddLoad, która pozwala, na elastyczne dokładnie prania i to po rozpoczęciu programu. Co ciekawe, użytkownicy mogą połączyć urządzenia firmy Miele w sieć (tzn. Miele@home). W rezultacie, mogą sterować urządzeniami w swoim domu z poziomu smartfonu.

Pralka Miele WSA023 WCS Active

Miele WSA023 WCS Active to niezawodna pralka ładowana od przodu, o pojemności 7 kg. Urządzenie może pochwalić się bębnem SoftCare o strukturze plastra miodu. W trakcie cyklu prania, zapewnia on tkaninom odpowiednią pielęgnację. Nie można zapominać o CapDosing, czyli optymalnym dozowaniu środków piorących czy czujnikach Watercontrol System (WCS). Co takiego robią? Chronią pralkę przed niekontrolowanym wypływem wody. Miele WSA023 WCS Active posiada kilka programów prania (np. Outdoor, Impregnacja, Tkaniny bardzo delikatne, Wełna), które uporają się z trudnymi zabrudzeniami. Na uwagę zasługuje również funkcja AddLoad, która pozwala na dołożenie prania i to podczas trwającego cyklu.

 

Rozglądasz się za nową pralką do swojego domu? Nie czekaj i poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.