SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra. Tablet do zadań specjalnych!

Tablet do zadań specjalnych! Galaxy TAB 8 Ultra | MatrixMedia

Udział w kreatywnych projektach w pracy, daje wam sporo satysfakcji. Nic więc dziwnego, że przywiązujecie ogromną wagę do sprzętu, na którym pracujecie i to każdego dnia. Niemniej, gdy spotkanie goni kolejne spotkanie, zdajecie sobie sprawę, że stacjonarny komputer to nie najlepsze rozwiązanie. Przecież notatki „jakoś” sporządzić trzeba. Teoretycznie laptop zdaje egzamin, ale zajmuje trochę miejsca. W takiej sytuacji, może warto rozważyć zakup tabletu do zadań specjalnych, jak na przykład SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra?

Tablet do zadań specjalnych

Czy SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra zapracował sobie na miano tabletu do zadań specjalnych? Owszem i to w 100%. Ten model idealnie nadaje się do codziennego użytku. Niemniej, opisywany tablet to również doskonałe narzędzie pracy. Dlaczego? Po pierwsze SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra pozwala na tworzenie szkiców i rysunków. Co w efekcie sprawia, że jest to idealny sprzęt do kreatywnej pracy. Po drugie, tablet ułatwia sporządzanie notatek, jak i bardziej wymagających projektów. Tym samym, w rękach menadżera może zupełnie zmienić przebieg prezentacji. Jak to możliwe? Oczywiście za sprawą rysika S Pen, znajdującego się w zestawie. Co ciekawe, rysik obsługuje gesty Air Actions. Dzięki łączności Bluetooth, pozwalają one na zmianę slajdów podczas prezentacji czy wygodne sterowanie wideo i to ze sporej odległości. Aby rysik S Pen mógł pełnić swoje zadanie, należy go naładować. Jak to zrobić? Wystarczy umieścić go z tyłu tabletu i magnetyczne mocowanie wykona całą robotę.

Płynne przeglądanie

SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra pozwala na płynne przeglądanie wyświetlanych treści. Oczywiście, jest to zasługa 14.6” wyświetlacza Super AMOLED z odświeżaniem 120 Hz. Dzięki czemu, użytkownicy tabletu mogą cieszyć się dużym ekranem, który waży zdecydowanie mniej niż laptop. Na uwagę zasługuje również opcja dzielenia ekranu. O ilości otwartych okien, ich układzie i wyświetlanych treściach, decyduje sam użytkownik. SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra jest dostępny w kilku opcjach, różniących się rodzajem łączności (tzn. Wi-Fi, 5G) oraz rozmiarem wbudowanej pamięci (tj. 128 GB, 256 GB, 512 GB). Mowa tu o:

Niech moc będzie z Tobą

Nie dajcie się zwieść. Mimo smukłej konstrukcji i ciekawego designu, SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra to urządzenie o wielkiej mocy. Tablet może pochwalić się potężnym procesorem Snapdragon®8 Gen1, opartym na procesie 4 nm. Co w efekcie przekłada się na niezwykłą prędkość podczas grania czy korzystania z zaawansowanych aplikacji. Dodatkowo Galaxy TAB S8 Ultra działa w 5G oraz Wi-Fi 6E. Tym samym, użytkownicy tego modelu mogą liczyć na najszybszą łączność Wi-Fi. Z pewnością przydaje się ona w pracy (np. do przesyłania plików na inne urządzenia, do prowadzenia wideokonferencji). Zanim przejdziemy do kolejnych funkcji urządzenia, musimy wspomnieć o baterii. Dzięki pojemniej, inteligentnej baterii o pojemności 11200 mAh, użytkownicy mogą urządzić sobie filmowy maraton czy wielogodzinną rozmowę. O pełną moc baterii zadba ładowarka Samsung Super Fast Charger 45.

Tablet do pracy? Dlaczego nie!

SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra ma wszechstronne zastosowanie. Ogólnie rzecz biorąc to urządzenie idealnie sprawdza się w roli tabletu do rysowania, grania, prowadzenia rozmów. Niemniej, jest to również doskonałe narzędzie do pracy. Dobrym przykładem jest podwójny aparat przedni (tzn. szerokątny, ultraszerokokątny). Co takiego robi? A no, nagrywa obraz w jakości 4K i gwarantuje imponujące pole widzenia. Nie wspominając już o funkcji automatycznej ramki. W trakcie wideorozmów to właśnie ta funkcja, automatycznie zmniejsza obraz. Dlaczego? Aby zmieścili się wszyscy uczestnicy rozmowy.

By pracowało się wygodniej i szybciej…

Faktem jest, że SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra pozytywnie wpływa na tempo pracy. Dodatkowo dba również o wygodę. Z jednej strony, to innowacyjne urządzenie ułatwia łatwy transfer plików między urządzeniami. Z drugiej zaś strony, SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra pozwala na szybkie kopiowanie obrazu bądź tekstu z tabletu na smartfona i odwrotnie. Na dodatek aplikacja Notatki Samsung synchronizuje niezbędne dane. W ten sposób, użytkownicy mogą mieć ciągły dostęp do notatek z wybranych urządzeń Galaxy. Na koniec, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o słuchawkach Galaxy Buds Pro. Co takiego robią? Pełnią funkcję prywatnego asystenta! Słuchawki są w stanie przełączyć się między urządzeniami, wykryć sprzęt, z którego aktualnie korzysta użytkownik, a także odebrać i zakończyć rozmowę. Podsumowując, SAMSUNG Galaxy TAB S8 Ultra to tablet, który idealnie nadaje się do pracy, rysowania, prowadzenia rozmów, oglądania filmów, a także rozrywki.

Poszukujesz tabletu do swojej pracy? Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.